Wpis z mikrobloga

Tak zarabia się na kolejkach w NFZ. Polska firma wozi pacjentów do Czech, teraz wybudowała tam klinikę

https://www.wykop.pl/link/4060477/sposob-na-kolejki-nfz-polska-firma-wozi-pacjentow-do-czech-i-buduje-tam-klinike/

- Biznes uruchomiliśmy w maju, w czerwcu mieliśmy pierwszego pacjenta, a w lipcu już był dochodowy - mówi Waldemar Gawrol, prezes OneDayClinic. Polski przedsiębiorca wpadł na genialny pomysł. Wozi Polaków do Czech na operację zaćmy. W Polsce na ten zabieg czeka się latami. Kto za to płaci? Oczywiście NFZ. A kto traci? Polskie państwo.

#polska #medycyna #zdrowie #lekarz #prawo #finanse #neuropa #bekazpisu #gospodarka #biznes #mikroreklama #polityka
Pobierz Zdejm_Kapelusz - Tak zarabia się na kolejkach w NFZ. Polska firma wozi pacjentów do C...
źródło: comment_rNxoLhPf6PZ01jjWaNRTvDlmB0sS6i1U.jpg
  • 6
@Haqim: nie słyszałem żeby polska firma woziła pacjentki do Czech ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardziej słyszałem że to raczej sama pacjenta ewentualnie z mężem
Firmy takie rzeczywiście istnieją od dawna, wszystkim dobrze znana organizacja "woman on web" wysyła od lat pigułki poronne do Polski z różnym efektem ale jednak. Teraz widziałam gdzieś w internetach reklamę rzekomo polskiej organizacji "woman world online" która również daje możliwość konsultacji online ale nie jestem pewna czy wysyłają również leki poronne- tutaj link