Gorące dyskusje ostatnie 12h

W nawiązaniu do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/33740071

Wiecie, dlaczego Karol Linetty był jedynym zawodnikiem z pola, który nie zagrał ani minuty na mundialu?

Nawałka w ostatecznej wersji składu na wyjazd zamiast Linettego miał Mączyńskiego. Przed ogłoszeniem oczywiście dotarło to do Bońka, który ostro zareagował, że nie ma opcji by zamiast gościa co zagrał 30 meczy w serie a pojechał gość, który był kontuzjowany prawie. cały sezon.

Po wielkiej kłótni wyszło na Bońka, ale Nawałka chcąc mieć ostatnie słowo nie dał powąchać Karolowi murawy.

Zresztą relacje między Bońkiem a Nawałką były lodowate od zakończenia euro, ale m.in. o tym napiszę w następnych wpisach.

#mundial #reprezentacja #pilkanozna #mecz
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

Co to się odjebało xD
    Wczoraj dzwoni mi kumpel, że ma sytuację podbramkową bo muszą gdzieś z różwoym wyskoczyć załatwić a nie mają co z gówniakiem zrobić. Mówię, że spoko luz, dawaj gówniaka.
    Siedzimy z młodym w salonie. Pytam się co tam w przedszkolu a młody opowiada, że tam jakąś zaba mieli jakie dzwięki wydają zwierzątka. No i tak go przeptuję i pytam jak robi kot. Młody mówi, że "miau". Odpowiadam mu, że pies miałczy a kot szczeka.
    Oczywiście kłótnia bo on wie lepiej!
    No to patrz młody: jutub na TV i wpisuję szczekające koty. Puszam młodemu kilka filmików. Potem z miałczącymi psami. No i robię mu pranie mózgu xD Młody jeszcze walczył, że w bajkach psy szczekają no ale mój kontrargument, że psy w bajkach potrafia mówić zbił go z tropu.
    No i dzis mi dzwoni kumpel, że ta wódeczka na sobotę to jednak odwołana bo różowa wkurwiona na mnie. Młody wdał się podobno w polemikę w przedszkolu na temat odgłosów zwierząt z kolega i się poszarpali xD
    Szkoda wódeczki ale co kisnę to moje xD
    #heheszki #zonabijealewolnobiega
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

• odpowiedzi (17)