Wpis z mikrobloga

[POGBA]

"Mówiąc szczerze, Real Madrid C.F. był mną zainteresowany i zastanawiałem się, czy do nich nie dołączyć. Rozważałem też Manchester United. Zawsze jednak miałem przeczucie w sercu"

"Moje serce powiedziało, że powinienem wrócić do United. Nie wiem dlaczego i nie wiedziałem, co się wydarzy. Nie żałuję swojej decyzji, nigdy jej nie żałowałem. Wróciłem tutaj z pewnego powodu. Chcę przywrócić Manchester United na należne mu miejsce"

- Paul Labile Pogba

[MOURINHO/WYCHOWANKOWIE]

"Mam do nich zaufanie. Szczerze, to nie wystawiam ich częściej, bo mam szacunek do starszych zawodników, którzy są wspaniałymi profesjonalistami i zawsze są gotowi do gry"

[VAN GAAL]

Louis van Gaal dla Daily Mirror: "Mourinho nie jest krytykowany, chociaż gra nudny futbol. Wolałbym oglądać City niż United. W składzie potrzebna jest jakość, a na tę chwilę City ma lepszy skład."

[KONFERENCJA]
O komentarzach Guardioli dot. zwycięstwa:
Nie jestem tutaj by komentować jego słowa. Jedyne co mogę powiedzieć to, że jest to kwestia różnorodności, zachowań i różnic w wychowaniu

O Bournemouth:
Jak zawsze kiedy przegramy to masz większe pragnienie zwycięstwa. Nikt nie lubi przegrywać. To coś co ma każdy zespół na świecie, kiedy przegrywasz to w następnym musisz pokazać więcej.

O motywacji:
Motywacja bazuje na tym, że chcemy zawsze wygrywać i tak w kółko. Kiedy osiągamy zły wynik to nie chcemy by następny był taki sam. Przegraliśmy z Chelsea to w następnym meczu musieliśmy pokazać więcej i wygrać. Chelsea przegrała w tym tygodniu, więc na pewno zagrają lepiej w następnym

O 11 punktowej przewadze City:
Powiedziałem już kiedy różnica wynosiła 8 punktów. Każdy mecz staramy się wygrać i uzbierać jak najwięcej punktów. Sezon temu mieliśmy 7 czy 8 punktów mniej niż teraz, tak samo zremisowaliśmy u siebie z Bournemouth, teraz musimy zagrać lepiej.

O zmianie Rojo w meczu z City:
Jest odważnym gościem. Nie wiem czy będzie gotów, zobaczymy. Jeśli nie będzie to mamy innych zawodników gotowych do gry. Phil Jones był w weekend na ławce, po kontuzji nie ma ani śladu, więc musi być tylko w formie.
#remekunited #united
Pobierz RemigiuszGr - [POGBA]

"Mówiąc szczerze, Real Madrid C.F. był mną zainteresowany i za...
źródło: comment_fYhXiQwGKtH7xn6IdZZ88vMp49BVSXO8.jpg
  • 3