Wpis z mikrobloga

@Mikeroz: Mazda 6 mega kradną. Wystarczy parę sekund. Jest mniej więcej pół na pół. Połowa skradzionych i połowa jeszcze nie skradzionych. VW więcej się sprzedało, więc odsetek mniejszy, ale i tak jesteś narażony, bo to chodliwy model. Dorzuć jeszcze Mondeo, superba (aczkolwiek mocno średniawy jakościowo). Dlaczego tylko ograniczasz się do tych trzech?
@Mikeroz: 110 brutto to nie ma szału w klasie D, tym bardziej jak chcesz automat :/ popatrz na Mondeo 1.5 ecoboost z automatem, jedyne co mi przychodzi do głowy w tym pułapie cenowym...
@blueray dlatego patrzę na coś 2015/2016 I na wyprzedaż rocznika. W tym roku miałem możliwość kupna superb z 2016 r. Kombi Laurent klement czy jak tam w automacie, przecenione że 170 na 110 tyś.
@Mikeroz: Prawda jest taka, że jeżeli salon sprzedaje samochód który rok stał na placu z rabatem 35% to to auto nie jest warte ani złotówki więcej. Nie wiem, jak rok stania na placu wpływa na auto, ale chyba wolałbym roczne używane z przebiegiem 15-20k.
@Mikeroz Ja kupiłem 2 lata temu Octavie z bajerami. Nie wiem czy chcesz benzynę czy diesla, ale z własnego doświadczenia wiem, że do 2.0 TDI 150km trzeba dolewać oleju jeśli chcesz pojeździć dłużej niż 15kkm z prędkościami powyżej 150km/h. W salonie się dowiesz, że to normalne przy długiej jeździe autostradowej, ale oczywiście dopiero po zakupie. Przed będą mówić, że ten silnik jest poprawiony i już nie ma tego problemu. skoda ma swoje
@Mikeroz: Pytanie konkursowe - na czym Ci tak naprawdę najbardziej zależy? Osiągi, komfort, przestrzeń?

Superb najlepszy stosunek ceny do produktu. Brałbym 2.0 TSI, chociaż Diesle też już poprawione i nie powinno nic się dziać. Mega komfortowy i praktyczny. W wersji L&K to conajmniej klasa Passata.

KIA Optima - to po prostu dobry samochód. Do tego ładnie wygląda i też nieźle zrobiony w środku. 7 lat gwarancji!
1.7 diesel może być za
@michau6211 dzieki, na jutro przełożyłam wizytę w KIA - będę testował SW 1.7 CRDI i sedan że wskazanym przez Ciebie silnikiem. Zależy mi na komforcie i osiągach, ale wózek dla dziecka w bagażnik muszę upchnac.

Umawiam też jazde superbem. Choć najwięcej widzę diesli 190KM.