Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy. Mam kupon na allegro na minus 400 zł od wartości zamówienia. Jakby ktoś robił akurat zakupy na taką kwotę lub większą to chętnie bym go spieniężył. Oferuję bon za 380 PLN więc zawsze to jakiś rabat dla kupującego bez żadnych wymagań, a dla mnie korzyść że się go pozbędę ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie mam zamiaru tej ceny obniżać bo jak coś to poczekam aż ktoś w rodzinie będzie zakupy jakieś robił. Ktoś jest chętny?
#allegro #cebuladeals
  • 31
@NowyRokNowyJa: W sumie racja :). Dzięki za podsunięcie pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Warto było wrzucić na mirko bo jakoś nie wpadłem na takie rozwiązanie.

A co do reszty krzykaczy to pewnie z tagu cebuladeals przywędrowali, bo 20 PLN za nic to i tak lepiej pomarudzić mimo, że samemu się nie chce skorzystać :P. Jak ktoś kupuje na allegro i może sobie za nic w portfelu zatrzymać
A co do reszty krzykaczy to pewnie z tagu cebuladeals przywędrowali, bo 20 PLN za nic to i tak lepiej pomarudzić mimo, że samemu się nie chce skorzystać :P. Jak ktoś kupuje na allegro i może sobie za nic w portfelu zatrzymać 20 zł to co w tym złego? To już muszę 50 zł tracić żeby ktoś mi przysługę oferował? 20 zł to już na przysłowiową flaszkę starczy, jak na 0 wysiłku