Wpis z mikrobloga

Pomoże ktoś z wyborem drukarki?
Potrzebna na użytkowanie typowo domowe, ok. 50 stron w miesiącu, może jeden obrazek (nie musi być super jakości). Zależy mi głównie nad tanimi tuszami i niewielkim rozmiarze.
#drukarki #pcmasterrace
  • 9
@kmala: w sumie to do 50 stron w miesiącu to ja bym nie kupował drukarki. w punkcie xero ci wydrukują za 5gr/str. To jak przeliczysz jaką masz wydajność z tonera przy domowej drukarce to ci wyjdzie tyle samo albo więcej. Do tego nie zagraca w domu :)
@kmala: jeśli rzadko drukujesz to nie kupuj drukarki atramentowej. Zapoznaj się lepiej z modelami drukarek laserowych, które nie mają głowicy i tusze w nich nie będą zasychać.

Moje propozycje:

1. HP LaserJet P1102 (wycofane, ale gdzieś ostatnie sztuki mogą być. To jest drukarka legenda. Odkąd przestali ją
produkować to ceny poszły mocno w górę, ale warto). Obsługuje [toner 85A](https://www.drtusz.pl/wklady-laserowe-
toner-zamiennik-85a-do-hp-ce285a-czarny-do-drukarek-hp-p-1631.html), który jest wydajny na 1600 stron (koszt
wydruku jednej strony
@kmala: do rzadkich wydruków tylko laser, odpadnie Ci problme zasychania, ja bym szedł w jakiś laser, wspomniana hp p1102 to chyba najpopularniejszy model laserówek mono i zamienników sporo do wyboru