Wpis z mikrobloga

Witam w rodzinie, Decyzja o zakupie PC zamiast konsoli albo laptopa to najlepsza decyzja jaką podjąłem od bardzo dawna.
Dla mnie osobiście to wkońcu możliwość uruchamiania czegokolwiek powyżej minimalnych ustawień od 2011r
Co do samego PC niektóre elementy zostały mi odradzane na każdym forum, ale bardzo cieszę się że ich nie posluchalem bo dzisiaj bym ostro żałował
PS( niewiadomo jak długo to pochodzi bez problemów bo sam montowałem) xd


#pcmasterrace #komputery #60fps #chwalesie

Zapomniałem wspomnieć wiedzmin3 Batman i JC3 już kupione na listopadowej promocji wiec plany na #sylwester w tym roku wyjątkowo udane
Odrazy człowiek ma inny nastrój jak sylwestra zaplanuje trochę wczesniej
H.....m - Witam w rodzinie, Decyzja o zakupie PC zamiast konsoli albo laptopa to najl...

źródło: comment_ilpRWRhap9IWEASTZNAf2h4pcHkjIrjx.jpg

Pobierz
  • 18
@SuperDuper: osobiście dla mnie nie lepiej
-droga płyta główna
-brak wsparcia następnej generacji (Cannon lake) do obecnych chipsetów (mówi się nawet o aferze bo któryś z producentów płyt głównych wspominał o różnicy kilku pinach jeśli chodzi o kompatybilność tych chipsetów)
- słynne gluty
- zachłanność na kase
- afery związane z bezpieczeństwem
- AMD ma lepsze boxowe chlodzenie
@Haradrim: Jeżeli chodzi o płyty główne to podobno wystarczy w biosie poskrobać i 8gen działa na płytach od 6gen, jeżeli chodzi o ceny to 8gen całkiem spoko wypada cena/jakość. Panie boxowe chłodzenie do śmieci xd. Suma sumarum dobrze, że jesteś zadowolony :) Niech służy w najlepsze :D