Wpis z mikrobloga

Ale mam satysfakcję. Koleś który mnie oszukał (na małą kwotę, ale jednak) 2 lata temu, siedzi w pierdlu.
Okazało się, że oszukał kupę innych osób tak, że siadło na nim CBŚ, a sprawą zajmuje się Okręgówka w Warszawie za "liczne przestępstwa oszustwa i pranie brudnych pieniędzy"
Co mnie najbardziej cieszy, to to, że #!$%@? po oszukaniu mnie był bezczelny i taki pewny siebie w mailach. A dałem się oszukać, bo włamał się na konto Allegro i e-mail jednego z moich stałych dostawców i kupowałem potem od niego tylko za pomocą poczty, więc wpłacałem kasę będąc pewny, że transakcja będzie OK. #czujedobrzeczlowiek #coolstory #karma
  • 6
@myszczur: tymczasem typ który rok temu ukradł mi rower i paru innym osobom, kradnie też ze sklepów i nic mu sąd nie może zrobić, bo ma orzeczenie od psychiatry że jest niepoczytalny, przynajmniej tyle mi policjant powiedział

fajnie, że kolarzówka warta z 1k a kretyn rozkręcił i albo gdzieś #!$%@?ł albo sprzedał na złom

ofc policja jeszcze go chroni i nie powie kto to bo już by miał nogi połamane xD
@myszczur: ano jest, a czemu go nie zamkną to nie wiem, pewnie uznali że mała szkodliwość społeczna albo inne pierdoły

jak się takie coś przydarzy, to odrazu człowiek traci zaufanie do organów sprawiedliwości