Wpis z mikrobloga

Hej, mam budżet do 1000zł na kierownicę i zastanawiam się co będzie najlepszym wyborem. Czytałem o g27, g29, TMX Pro i generalnie widzę, że ceny stoją w miejscu lub wręcz poszły w górę. Nie chcę kupować używanej g27 bo zwykle źle wychodziłem na kupowaniu używanego sprzętu. Czy poza g29 i TMX Pro polecicie coś innego?
#acleague
  • 17
@TheSznikers: ten tysiąc złotych to bardziej bariera psychiczna niż finansowa xD Boję się przekroczyć granice tysiaka i potem rzucić kierownice w kąt jak mi braknie czasu lub chęci na granie.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@IRG-WORLD: @YANIcom: w tym g29 mnie zniechęca niska czułość (bitrate) w pedałach w porównaniu do konkurencji. Jeśli miałbym kupić T300 to chyba tylko w wersji GT z lepszymi pedałami, ale koszt takiego zestawu to 1700zł. Używanej raczej nie kupię, chyba że od kogoś pewnego. Chciałem zrobić jeden dobry zakup zamiast potem bawić się w odsprzedawanie. Sam już nie wiem co wybiorę.
@Cabajo:
Zawsze po jakimś czasie, jak się wciągniesz i tak kupisz lepszy sprzęt. To droga w 1 stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat pedały od G27/29 nie są takie kiepskie.
Z T300 bywa różnie - jednemu trafi się dobry model, innemu wadliwy. Jeśli chcesz mieć gwarancję bierz T500.