Wpis z mikrobloga

@Lavie
A widzisz połączenie tych dwóch spraw czy mam wytłumaczyć lopatologicznie?

Co ma moja praca do wykazywania braku logiki w stwierdzeniu że coponiektorzy uważają iż 500plus jest złe ale chcą tutaj uchodźców na których pójdzie kasa z podatków?
@Holenderski_Ser:

Po pierwsze 500+ jest na kredyt, zadłużenie wzrosło o 20 miliardów (20,000,000,000 zł).Nie stać nas na to i jest jeszcze mnóstwo innych minusów tego rozwiązania. Te kilka tysięcy uchodźców, których mieliśmy przyjąć to po pierwsze o wiele mniejszy wydatek, po drugi nie o tyle z podatków a z dofinansowania Unii Europejskiej. Średnio 10K euro na jednego uchodźce oraz dalsze benefity.
@Lavie nieee. O dofinansowaniu wiem. Mam google i wiem że np podałeś zła kwotę. Troszeczkę zawyżona o jakieś 2k euro.
Z ok 8 które mieliśmy dostać same 2 pójdą na roczne utrzymanie. Nie dolicza się do tego budowy ośrodków i zatrudnienia odpowiednich osób.

Chciałem żebyś nam to pięknie przedstawił.
@Holenderski_Ser:

Z ok 8 które mieliśmy dostać same 2 pójdą na roczne utrzymanie

No to gdzie te twoje pieniądze z podatków?


Po drugie UE (2014) przekazała 30 milionów euro Włochom, oraz około 20 milionów euro tylko na poprawę warunków w których żyją osoby ubiegające się o azyl. Więc chcąc nie chcąc twój argument, że lewacka logika bo 500+ niet, a uchodźcy już ok jest średni.