Wpis z mikrobloga

Mirki mam ochotę sprawić sobie na święta nietypowego zwierzaka xD Jako, że mam sporą przestrzeń mieszkalną i ogródeczek z balkonem, to chciałbym jakiegoś ptoka xD Ale takiego #!$%@? nietypowego ptoka. TAKIEGO PTOKA PRZEZ DUŻE P. Jednego już mam, ale miejsce tego bydlaka jest tylko w spodniach, ewentualnie wilgotnej ciputeńce.

Także macie może dla mnie jakieś propozycje? xD

Rozważam póki co kurę albo jakiegoś bażanta. O dziwo - kury podobno się fajnie oswaja xD Jest jakiś typo w necie, to normalnie z kurą mieszka w kawalerce. Poza tym zawsze można dodać literkę i otworzyć "lokal", a jak to nie wyjdzie, to opierdzielić w postaci pysznego rosołku.

Jakieś propozycje? (mogą być naprawdę dziwaczne, niekoniecznie ptoki)


#pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis #ankieta #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek
SadoMaso - Mirki mam ochotę sprawić sobie na święta nietypowego zwierzaka xD Jako, że...

źródło: comment_RsTcO4e29kSRt4dy9KR0XS3k6JbuNMne.jpg

Pobierz
  • 13
@DzikiKon: Jak większość ptactwa xD Zdaje sobie świetnie sprawę z faktu, że trzeba bardzo dbać o czystość i sprzątanie w domu codziennie jest mocno wskazane. To samo i tak mam przy psie. Jestem alergikiem i muszę odkurzać co 2-3 dni, bo inaczej oddychać się nie da - tyle sierści na dywanach, fotelach, kanapie.
@SadoMaso: Kurę da się nauczyć robić do kuwety. Do tego kurki do bardzo sympatyczne zwierzaki - taka jedna nachodzi posesje mojej siostry i szwagra włażąc przez dziurę w płocie. Sobie łaziła, maleńka, i dziobała tu i ówdzie.

Zaznaczyć trzeba, że kurze bobki naprawdę śmierdzą. Ja jak byłem mały to jeździłem na wieś, więc fetor kurzego szajsu jest dla mnie dość... nostalgiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)