Wpis z mikrobloga

Moja siostra to typowa Karyna.

Brak zainteresowań, nie uprawia żadnego sportu, brak jakiegokolwiek celu w życiu.. chyba, że za cel uznamy znalezienie męża który zrobi jej dzieciaka.
Poza tym mieszka z rodzicami którzy ją utrzymują, natomiast pieniądze które zarabia w swojej pracy, w większości przewala na ciuchy i wizyty u kosmetyczki. A na karku już 26 lvl. Ale to co wymyśliła ostatnio przeszło wszelkie jej poprzednie akcje.

Latem tego roku pojechała na wakacje do Egiptu i skumała się tam z jakimś algierczykiem czy innym arabskim księciem xD
Wiem tyle, że przyjechała stamtąd oczarowana i cały czas utrzymuje z nim kontakt via Whatsup .
I teraz najlepsze. Nasz Alladyn dostał wizę do Francji i moja głupia siostra wymyśliła, że poleci do niego "w odwiedziny" do Paryża xD. O chui ...

Wszelkie moje tłumaczenie, prośby i groźby spotykają się z totalnym niezrozumieniem.
Roztoczyłem już przed nią wizję uprowadzenia, faszerowania narkotykami i podparyskiego burdelu gdzie skończy jako kawał skowyczącego mięsa gwałconego 4 razy dziennie. Bez efektu.

Mirki, czasem wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłaby sterylizacja tej dziewczyny...

#siostra #karyna #prawdziwahistoria ##!$%@? #mirkopomusz
Jurga09 - Moja siostra to typowa Karyna.

Brak zainteresowań, nie uprawia żadnego s...

źródło: comment_VOsRehLJ7IZCOFnLKV47emHv1DWN8Dy1.jpg

Pobierz
  • 7
@Jurga09 sluchaj, moze rzeczywiscie odnajdzie szczescie i cel zyciowy u boku Ahmeda? A Ty od razu narkotyki, burdel, gwalty xD
Podsun pomysl zaproszenia Ahmeda do Polski. Do Rodzicow i Karyny. Niech zje rosol, pogada, przedstawi sie. Moze spoko gosc? I tak Karyna najlepsze na co moze liczyc to Seba czy inny patus. Wiec moze to jakas opcja jest?
@benzdriver: Opowieść o podparyskim burdelu miała ją przede wszystkim nastraszyć, ale nie czarujmy się- takie historie też się zdarzają. Co do szczęścia u boku Ahmeda. Spodziewałbym się raczej, że zostanie samotną matką i o ile w przypadku takiego Sebka można liczyć chociaż na alimenty to z Ahmedem jest już trudniej...szukaj potem wiatru w po..na pustyni ( ͡° ͜ʖ ͡°)