Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: cnn raz pokazal prawde wiec zawsze ja pokazuje...logiczne nie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z innych ciekawostek: popsuty zegar pokazuje raz dziennie dobra godzine. Wiec ten zegar jest dobry.Cytat nalezy do @k1fl0w
Twoja logika jest porazajaca
@k1fl0w: nie wiem co jest lepsze, twoja logika czy fakt ze nie dostrzegasz co jest z nia nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedziec ze cnn raz pokazal prawde wiec zawsze ja pokazuje to naprawde akrobatyka logiki. No ale... pozdrawiam

Na przyszlosc jak chcesz dyskutowac to sie przygotuj, albo mi dupy nie zawracaj
Na przyszlosc jak chcesz dyskutowac to sie przygotuj

@kamien23: powiedz mi jak mam się przygotować na takie odpowiedzi? niestety to twoja przecież to przedszkole

Powiedziec ze cnn raz


Czy tylko raz?

Nie twierdzę, że CNN nie ma błędów czy tam wpadek, nazwij to jak chcesz, no ale jest to dość wiarygodne źródło, które jak każde inne warto weryfikować.
@k1fl0w: tydzień temu ogłosili że mają DOWÓD na współprace Trumpa z Rosją...po kilku godzinach przeprosiny
miesiąc temu zrobili materiał że Trump morduje rybki...wedytowali wideo
Hillary Clinton nic nie jest...każdy kto twierdzi że jest chora jest hejterem
Czytanie WIkileaks jest nielegalne..tylko oni moga to robic
Wynajmowanie aktorów
https://www.youtube.com/watch?v=tEXxxdOI85o

TYCH LUDZI BRONISZ
zresztą, masz sam sobie poczytaj:
On January 10, 2017, CNN reported on the existence of classified documents that said Russia had
k.....3 - @k1fl0w: tydzień temu ogłosili że mają DOWÓD na współprace Trumpa z Rosją.....
tydzień temu ogłosili że mają DOWÓD na współprace Trumpa z Rosją...po kilku godzinach przeprosiny

miesiąc temu zrobili materiał że Trump morduje rybki...wedytowali wideo

Hillary Clinton nic nie jest...każdy kto twierdzi że jest chora jest hejterem

Czytanie WIkileaks jest nielegalne..tylko oni moga to robic


@kamien23: masz może linki, chętnie poczytam o tym?

Apparently this is how they retaliate when you report facts they don't like. We'll keep reporting regardless
Czy to źle,
@k1fl0w: było na glownej... cos slabo z ta polityka u ciebie
https://www.wykop.pl/link/4056673/kolejna-wpadka-cnn-znalezli-dowod-na-wspolprace-trumpa-z-rosjanami/

Naprawdę?? 5 kolejnych wpadek przy probie przypisania Trumpowi Rosji to gorliwosc? I to jest godne pochwaly?
Nie ma znaczenia komu sie co podoba, dopoki newsy sa prawdziwe

https://www.dailywire.com/news/23206/koi-gate-cnn-deceptively-edits-japan-video-show-emily-zanotti

A nie sa. Nawet w tak blachej sprawie. A moze montazysta przypadkiem zrobil zoom w zlym momencie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamien23: eh... naprawdę musisz mnie torturować Mark Dice?
Daj proszę materiał do CNN przecież o nim rozmawiamy to się odniosę.

I to jest godne pochwaly


Godne pochwały jest to, że pracują mimo trudności jakie ich spotykają ze strony WH.

A co do Trumpa to raczej jest coś na rzeczy, ale nie chce wyciągać wniosków do póki Mueller nie skończy swojego dochodzenia. Osobiście podchodzę z rezerwą do tych rewelacji.

5 kolejnych wpadek
@kamien23: no tak, ale ten jego głos i podniecenie i ogólnie sposób w jaki mówi dla mnie tortura nie wiem czy nie gorsza od Paul Joseph Watson. Wybacz staram się go oglądać ale nie daje rady, poważnie mówię.