•  

  Miał już ktoś w #gtaonline misję/event z poszukiwaniem skarbu? Wydaje mi się, że to akcja promocyjna #reddeadredemption2.
  Niżej w spojlerze opiszę na czym to polegało

  pokaż spoiler 1. Dostałem maila od vanderlinde@eyefind.com. Treść następująca: "Użyj fotografii załączonej do tego e-maila, aby odnaleźć skarb." (Fotka w pic real).
  2. No to jadę do winnicy, która była zaznaczona na mapie, imho zbędnie, i po krótkiej chwili znajduję miejsce z fotografii, a nie opodal pod mostem liścik.
  3. W treści listu blabla, skarb podzielił naszą rodzinę, musiałem go przenieść, dla bla.
  4. Dostaję misję z szukaniem dalszych poszlak. Zaznaczone 3 małe obszary na mapie, więc poszło szybko. Znalazłem trupa, szpadel i pudełko po rewolwerze.
  5. Na mapie w końcu odkrył się znacznik skarbu.
  6. Po dojechaniu na miejsce znalazłem pudełko a w nim unikatową broń, rewolwer z samonapinaniem. Dostałem też powiadomienie, że jak jebnę 50 hedów z tej brońki, dostanę jej specjalną wersję w RDR2, oraz trochę GTA$ w GTA Online. Sam rewolwer nie powala. Ma nieco niższe obrażenia oraz celność niż ciężki rewolwer, ale rekompensuje to ponad dwa razy wyższą szybkostrzelnością.

  Generalnie mega event, i nie chodzi mi tu nawet o samą nagrodę, ale w końcu jakaś odmiana od tej onlajnowej monotonii. Liczę że w przyszłości będzie takich więcej.
  #gtav #gry #reddeadredemption #rdr #rdr2

  źródło: fromapp.jpg

  +: o...............y, lubie-sernik +7 innych