•  

  Miał już ktoś w #gtaonline misję/event z poszukiwaniem skarbu? Wydaje mi się, że to akcja promocyjna #reddeadredemption2.
  Niżej w spojlerze opiszę na czym to polegało

  pokaż spoiler 1. Dostałem maila od vanderlinde@eyefind.com. Treść następująca: "Użyj fotografii załączonej do tego e-maila, aby odnaleźć skarb." (Fotka w pic real).
  2. No to jadę do winnicy, która była zaznaczona na mapie, imho zbędnie, i po krótkiej chwili znajduję miejsce z fotografii, a nie opodal pod mostem liścik.
  3. W treści listu blabla, skarb podzielił naszą rodzinę, musiałem go przenieść, dla bla.
  4. Dostaję misję z szukaniem dalszych poszlak. Zaznaczone 3 małe obszary na mapie, więc poszło szybko. Znalazłem trupa, szpadel i pudełko po rewolwerze.
  5. Na mapie w końcu odkrył się znacznik skarbu.
  6. Po dojechaniu na miejsce znalazłem pudełko a w nim unikatową broń, rewolwer z samonapinaniem. Dostałem też powiadomienie, że jak jebnę 50 hedów z tej brońki, dostanę jej specjalną wersję w RDR2, oraz trochę GTA$ w GTA Online. Sam rewolwer nie powala. Ma nieco niższe obrażenia oraz celność niż ciężki rewolwer, ale rekompensuje to ponad dwa razy wyższą szybkostrzelnością.

  Generalnie mega event, i nie chodzi mi tu nawet o samą nagrodę, ale w końcu jakaś odmiana od tej onlajnowej monotonii. Liczę że w przyszłości będzie takich więcej.
  #gtav #gry #reddeadredemption #rdr #rdr2

  źródło: fromapp.jpg

  +: o...............y, lubie-sernik +7 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To ja dzisiaj

  odpowiedzi (7)

 • odpowiedzi (8)

 • avatar

  Wczoraj zmarł mi nagle ojciec. Zostałem sam w 60 metrowym mieszkaniu na szczęście jest na mnie od dawna, miałem niedługo swoje kupować na kredyt... Najgorsze że już dawno robił wyrzuty że się wnuków nie doczeka co okazało się prawdą...
  Wstydzę się pogrzebu bo ja stary kawaler bezdzietny lvl 30 wieczny #tfwnogf. Ogólnie to zostawił zeszyt co robić po jego śmierci i mam już gotowe zdjęcia na urnę czarno białe z przepaską taką czarną... Znalazłem go o 1 w nocy w sobotę jak wróciłem od znajomych, wyglądał normalnie jakby poszedł spać, próbowałem renimować mimo że ręce miał zimne... #przegryw #smierc #depresja pokaż całość

  odpowiedzi (86)