Wpis z mikrobloga

#wd #dyski #dysk #hdd #pcmasterrace
#komputery

Posiada/Posiadał ktoś twardziela firmy WD z seri BLUE ?
Co możecie powiedzieć o jego głośności ?

Bo nie wiem czy trafiłem na wadliwą sztuke bo podczas obciążenia dysku on dosyć głośno zgrzyta , chrzęści. Dodam że obudowe mam 30cm przed uchem (na biurku zaraz przed moją głową)
W SMART wszystko ok,
W internetach ludzie piszą że te dyski już tak mają i trzeba sie przyzwyczaić ;( Myślałem że WD to najlepsza jakość wśród HDD
Pobierz H.....m - #wd #dyski #dysk #hdd #pcmasterrace
#komputery 

Posiada/Posiadał ktoś t...
źródło: comment_cLp1o28LZDD0n5O0OtWxxnoiSXgvMq2X.jpg
  • 14
@ptasiek2: Mimo wrzystko lepsze niż baracudy hehe,swoją drogą to według mnie najlepsze dyski robił Szajsung,ale sprzedał dział HDD( ͡° ʖ̯ ͡°) i Toshiby z WD spoko są Redy i Blacki mam i nie narzekam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haradrim: Odrobinę go słychać, ale to na prawdę cichy dysk - w porównaniu do Seagate. Przynajmniej u mnie. No ale ja mam 3 twardziele więc może być tak że one go zagłuszają. No ale słyszałem głośniejsze dyski, i to znacznie. Będąc 30 cm od HDD nie ma się raczej co dziwić że go słychać.
@Haradrim: Weź dwa pasy gumy i przewieś go na nich w miejscu na CD rom'a, ja kupiłem niesamowicie tanio strasznie głośnego Seagate'a a po takim zabiegu jest ledwo słyszalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zakowskijan72: najpierw zobaczę czy go dobrze zamontowałem w wolnej.chwili
Bo Silentiumpc rgw2 ma dziwny system montowania (może taka moda teraz)
Z jednej strony się normalnie wkręca srobki w małe dziurki xd a z drugiej strony się wprowadza już zamontowane srobki na taką szynę niby to dokrecilem ale był trudny dostęp przez wentylator
Muszę pogrzebać i zrobić to porządnie
@Haradrim: A co ma mu się stać od tego, wręcz bezpieczniejszy jest bo amortyzacja działa w dwie strony i wszelkie uderzenia w biurko które ruszają komputerem też są pochłaniane w sporym stopniu przez gumę, u mnie już tak drugi rok seagate śmiga a podobno te dyski po roku ledwo zipią ¯\_(ツ)_/¯