Wpis z mikrobloga

Hej
Zadałem pytanie jak nazwać swoją działalność gospodarczą, gdzie głownym założeniem DG będzie produkcja gier mobilnych i ogólnie IT. mam kilka pomysłów w głowie i prosiłbym o zagłosowanie;) ewentualnie jak masz jakiś pomysł to podrzuć;)
jak widać wszystkie nazwy lecą szablonem KetchApp;)

Ponawiam post, bo ostatnio było słabo z ilością odpowiedzi, więc może teraz coś więcej będzie;)

W całkiem niedalekiej przyszłości planuję pod tym szyldem wypuszczać swoje produkty na iOS oraz Androida, dlatego chciałbym nazwę na której można oprzeć branding.

buttercApp - od angielskiej nazwy buttercup - czyli polskiego Jaskra https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaskier wygląd tego kwiatka;)
whitecApp - biały kubek :P
underApp - podApka trochę jak #podbaza
patchedApp - patched up - poskładać

Wśród plusujących wylosuję dwie osoby które, będą mogły sobie coś wybrać z kluczy które mi zostały na humblebundle.
Jeżeli pojawi się jakaś mega ciekawa propozycja nazwy w komentarzu, to również będzie miał możliwość wybrać sobie coś z tej paczki.

losowanie w niedzielę około 18:)
#programowanie #rozdajo #dzialalnoscgospodarcza #gamedev #gry #steam #steamrozdajo
Mr_Swistak - Hej
Zadałem pytanie jak nazwać swoją działalność gospodarczą, gdzie gło...

źródło: comment_yaHTVTw3NQtMmsoz8oKpyWgK4SR0eCAD.jpg

Pobierz

jaka nazwa

  • buttercApp 24.2% (121)
  • whitecApp 19.4% (97)
  • underApp 40.7% (204)
  • patchedApp 15.8% (79)

Oddanych głosów: 501

  • 65
@RageBachus: skojarzenia hm... raczej nie. Bardziej szukam czegoś co można by sensownie pod branding podpiąć. Łatwa, prosta nazwa. Idealny przykład to Ketchapp. Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi to wspólnie uznaliśmy że szuka się ich gier po nazwie ich firmy, a nie po nazwie produktu