Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo #konkurs #film

Z uwagi na fakt, iż nigdy jeszcze nie robiłem #rozdajo a mam dzisiaj wyjątkowo dobry dzień.
Postanowiłem zorganizować mały konkurs.

Do wygrania są 3x 30-dniowe konta Netflix Ultra HD (uwaga są już przypisane do kont, nie można zmieniać haseł, ale działają i wszystko jest z nimi ok)

Konkurs polega na podaniu tytułu najbardziej absurdalnego, chorego i pokręconego filmu jaki powstał (odpadają oczywiście takie pozycje jak Smoleńsk, ludzka stonoga itp. powszechnie uznane produkcje i żeby było trudniej wszystkie filmy starsze niż 1990) - Wszystkie tytuły muszą być nowsze niż 1990 rok.

Zostawiajcie tytuły poniżej. Będę sugerował się plusami przy komentarzach. Jednak ostateczne słowo będzie do mnie należało. Podam też rozwiązanie i trzech zwycięzców w tym poście.

Tutaj kilka słów o kontach Netflixa:

-> Jakość ULTRA HD z możliwością oglądania na 4 ekranach
-> W pełni Polskie konto
-> Konto posiada 30 dniową subskrypcję premium

(jakby okazało się, że coś z jakimś kontem jest nie tak, to wymienię od ręki i będzie działać)

Prześlę dostępy po zakończeniu konkursu, czyli myślę po 21.00 (będę chlał wtedy w barze, więc jakbym nie miał zasięgu, to zastrzegam, że mogę spóźnić się kilka minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
c.....u - Uwaga #rozdajo #konkurs #film 

Z uwagi na fakt, iż nigdy jeszcze nie rob...

źródło: comment_78CpKT03rFJUCSkATBekNtzdMh6GEYOu.jpg

Pobierz
  • 150
@cojatu: "Call Girl of Cthulhu"

When a virginal artist falls in love with a call girl, she turns out to be the chosen bride of the alien god Cthulhu. To save her, he must stop an ancient cult from summoning their god and destroying mankind.

Czy może być coś lepszego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)