Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Dzięki wpisowi użytkowniczki @BlackLadybug odnośnie wigilii zachęciłem się do tego by również zapytać: Może ktoś w wigilię nic nie robi, siedzi sam i chce jakoś ten czas spędzić?
Niestety, ale jestem zmuszony spędzić samotnie święta, a jak to ktoś mi napisał w PW "W kupię raźniej".
Mieszkam na Śląsku niedaleko Katowic i nie mam co robić... Może ktoś ma jakiś plan lub też wie gdzie można spędzić takowy dzień niekoniecznie samemu i mnie poratuje- będę wdzięczny.
#swieta #slask #katowice #gliwice #zabrze #samotnosc
  • 4
@szubik: jak to jakiś baicik żeby sprawdzić jaka będzie reakcja jak to napisze niebieski. #!$%@? ludzie mają problemy żeby do rodziny pojechać bo mieszkają troszkę dalej xD ja pamiętam jak dla różowej za gowniaka na rowerze 80km żeby się zobaczyć xD bo takie zadupie że torów nie położyli
@ketiow: Może i baicik. Ale powiem Ci, że kiedyś przekonaliśmy jak w polskich domach wygląda ta przysłowiowa gościnność i to puste nakrycie dla nieoczekiwanego gościa. Dwa dni przed świętami poznaliśmy chłopaka, który święta miał spędzić samotnie. Co śmieszne- to nawet nie były jego święta, bo on jest prawosławny. Ale powiedział, że katolicka wigilia jest dla niego najgorszym dniem w roku, gdy jest daleko od "swoich". Bo nawet nie ma do kogo