Wpis z mikrobloga

Ale się właśnie #!$%@?łem na #komputronik zamówiłem klawiaturę, w promocyjnej cenie, wszystko takie jak chciałem, zdjęcia się zgadzają, baaaa... nawet film pięknie wstawiony i co #!$%@? dostaje.
Klawiaturę z krótkim shiftem i wielka spacja. ()
https://www.komputronik.pl/product/284451/corsair-gaming-strafe-cherry-mx-red.html
#pcmasterrace
źródło: comment_Egy7DARcEzkqdb2UqftcrkEdyk8Kiwth.jpg
  • 31
@grabek992: Jak ja kupowałem moją K70 LUX zauważyłem że były dwa modele: NA i EU. Poczytałem trochę o tym i się dowiedziałem że NA ma podłużny Enter i długi lewy Shift, a EU ma duży Enter i krótki Shift. Czasem warto trochę poczytać zanim coś się impulsowo kupi kolego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@grabek992: Ja zwykle przed zakupem czegoś robię mały research, co zmniejsza prawdopodobność tzw. "buyer's remorse" i pomyłek, takich jak kupienie nie tego modelu co trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grabek992: Słuchaj, jakbyś nie sugerował się obrazkami i poczytał trochę, to byś nie miał tej sytuacji. W kodzie producenta masz oznaczenie układu, no i w samym opisie produktu pisze że ma krótki lewy Shift ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: przeczytałem, to co opisał sklep na swojej stronie i zgodnie z tym co jest napisane zakupiłem klawiaturę, zgadza się jest informacja o krótkim shifcie, jednak żadnej informacji o większym "enter" nie ma, a to dla mnie również ma znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fesaczi: @SanFable: @plusbear: @xplleuae: @Karol_Polak_Maly: @wysuszony: @stassma: @supra107: tak tylko dodam odpowiedz komputronika, aby utrzeć trochę nosa ludziom piszącym "hurr durr nie przeczytałeś, to teraz płacz"

Otrzymałem odpowiedź od Opiekuna Produktu.

Zgadza się, na stronie był błąd. W związku z tym mam dla Pana następujące propozycje:


a) zgoda na zwrot produktu i zwrot środków (bez wymiany, ponieważ była to ostatnia sztuka)

b) rabat na