Wpis z mikrobloga

Kuriozalny artykuł katolickich radykałów z wPolityce.pl
Nie podoba im się, że Polska Fundacja Narodowa używa w spocie "Happy holidays" zamiast "Merry Christmas".
Warto by było, aby do autorki tych bredni dotarło, że nie wszyscy poruszają się w jej kręgu kulturowym, i nie wszyscy spędzają ten czas "na kolanach".
#bekazpisu #gownomedia #neuropa #4konserwy.ru #polityka
Pobierz anonimek123456 - Kuriozalny artykuł katolickich radykałów z wPolityce.pl
Nie podoba ...
źródło: comment_q5LdglcutUC5vQCixCxA1xQEZNOP4PNE.jpg
  • 6
Kuriozalny artykuł katolickich radykałów z wPolityce.pl

Nie podoba im się, że Polska Fundacja Narodowa używa w spocie "Happy holidays" zamiast "Merry Christmas".


@anonimek123456: Wcale im się nie dziwię.
Wszak Fundacja miała być ANTYLEWACKA!!
A niekatolicki krąg kulturowy jest jak najbardziej lewacki. :D :D


A tak na serio.
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA jest WŁAŚCIWYM pozdrowieniem w tym okresie, niezależnie od kręgów kulturowych z których się wywodzisz (oczywiście o ile pozdrawiasz katolika).

Tak
(oczywiście o ile pozdrawiasz katolika)


@graf_zero: Życzenia spokojnego okresu świątecznego wysyłane do USA trafiają nie tylko do katolików. Trzeba było skierować życzenia bezpośrednio do katolików w USA, wtedy byłoby wszystko logicznie, i nikt nie miałby o nic pretensji. Niektórzy to wiedzieli, ale państwo z wPolityce są świętsi
Pobierz anonimek123456 - > (oczywiście o ile pozdrawiasz katolika)

@graf_zero: Życzenia sp...
źródło: comment_kSsjF8083A4yfs0NMhn9elAQCIs4dMjR.jpg
Życzenia spokojnego okresu świątecznego wysyłane do USA trafiają nie tylko do katolików. Trzeba było skierować życzenia bezpośrednio do katolików w USA, wtedy byłoby wszystko logicznie, i nikt nie miałby o nic pretensji. Niektórzy to wiedzieli, ale państwo z wPolityce są świętsi


@anonimek123456: Kaczyński nie jest żadnym świętym i użycie tego zwrotu przez niego niczego nie usprawiedliwia. W języku polskim używa się neutralnego "Wesołych Świąt", ale jest to tłumaczone na angielski jako
@anonimek123456: Są to święta bożego narodzenia, wiec powinno być happy christmas, jeżeli ktoś nie jest chrześcijaninem i nie jest w tym kręgu kulturowym to po co mu te życzenia? Ja nie wymagam żeby żydzi wysyłali mi jakieś dziwne życzenia na święto paschy, w formie nie wiem "happy spring"