Wpis z mikrobloga

Gdzie są hdjt stopy i srodowiska feministyczne?

Tfu hipokryci, TFU


@Lord6Infamous: są,

na jednej demonstracji przechodzący przypadkiem chodnikiem pisior zaczął wykrzykiwać coś agresywnie, ktoś tam mu odpowiedział w złości, na co kilku innych wokół zareagowało: "Nie nie, tak nie odpowiadamy" i do pisiora z uśmiechem: "Wesołych świąt!"

na innej innym razem, po drugiej stronie ulicy za kordonem policji rozłożyła się grupa aktywistów klubów gazety wolskiej, z ich transparentami, i agresywnie prowokowała
@spere: Ale ja pytam o akcje z ochroniarzem. Czemu Wielgus stwierdzila po tej sprawie, ze ręczy za kazdego z ORP bo z nimi czesto protestuje? Gosc w srodku tlumu krzyczy o goleniu na łyso i nie ma zadnej krytyki po stronie lewicy
@spere: A ja daje, ze jest i to ogromna. Polityk na sejm w postaci Wielgus kompletnie ignoruje tamto wydarzenie i gada ze za nich wszystkich ręczy. Jakas parodia. I paskudna hipokrryzja srodowisk lewicowo feministycznych. Pamiętam gdy Miedlar srał o goleniu na łyso jaki był raban a tutaj udają ze nic sie nie stalo
@Lord6Infamous: "Ochroniarz" jak jesteś uprzejmy powtarzać po pisowskiej propagandzie, nie jest członkiem ORP, tylko zupełnie odrębnej organizacji (niegdyś był cżłonkiem KOD). Z ORP ma wspólnego tyle, co z KOD albo Strajkiem Kobiet. Czyli to, że w czynie społecznym zapewnia ochronę manifestacjom. Zrobił źle, bo z TVPiS w ogóle się nie rozmawia (facet ma w ogóle problemy z zachowaniem, popchnął kiedyś jedną z nas), ale nagonka na niego jest wielokrotnie gorsza. (Zwłąszcza
@spere: O jakich demontracjach mowisz? bylem w wakacje w Wawie i atmosfera była spokojna i miła, chodzi mi o sam fakt, ze w srodku zgromadzenia ORP jakis frustrat krzyczy o goleniu na łyso i nikt mu nie zwraca uwagi, a przeciez obok stał nawet Kasprzak. Walczą o demokracje i przeciwko pisowi a przyzwalają na nawolywanie do fizycznych atakow na rodaka? przypomne, ze Wielgus ktora sie wstawila za ORP po całej akcji
@Lord6Infamous: widze katarynka mode włączony? Wiesz, ze trzy ostatnie twoje posty to dokladnie ta sama treść tylko poprzestawiana? Już zostałeś zgaszony przez Andreth, nie będzie groszy za wpis. Nie wychodzi ci into damage control