Wpis z mikrobloga

W zasdzie niby prostackie ale logiczne w #!$%@?...

PROSZĘ WSKAZAĆ JEDEN PRZYKŁAD KIEDY NASZ KOCHANY RZĄD OD 1989 W TROSCE O OBYWATELI OSTRZEGAŁ ICH PRZED CZYMKOLWIEK I MIAŁ RACJĘ. TYLKO JEDEN....

Kiedy was ostrzegli i byliście im wdzięczni. W ogóle #!$%@? kiedy i za co byliście im wdzięczni????
Pogody, mocnych opadów, monsumów i straszenia opozycją nie liczę...

#bitcoin #kryptowaluty
  • 14
@Kulfoniarz: Ok, przyznaję, jak najbardziej. Mój błąd...
Ale coś skromne, nikt nie zauważył. Nawet po aferze mało kto o tym wie... A gdzie kampania, opłaceni youtuberzy, filmiki, dzisiątki godzin w publicystcznych programach z ekspertami. Naklejki na bankomatach. Celowe mieszanie dascoinów z krypto sugerując bez przerwy że to piramidy finansowe (wskaż jedną krypto która ma system piramidalny)??? No i kupowanie likeów do filmików jak i kupowanie unlikeó do filmikó o krypto... to
Pobierz e.....r - @Kulfoniarz: Ok, przyznaję, jak najbardziej. Mój błąd...
Ale coś skromne, ...
źródło: comment_PUHHEUpCOGb08c7g2gTJgWWWaIupJiTq.jpg
@escabor: ej tam. Nie jest tak źle. Po tej kampanii zgłosiłą się do mnie kumpela, która sobie przypomnia że ma jakieś btc ze starych lat i chce się tego jak najszybciej pozbyć zanim GROM jej wjedzie na chatę, a skarbówka zamknie konto bankowe ¯\_(ツ)_/¯

Więc nie jest tak źle. O ile oczywiście jest się kumatym i ma się parę wolnych pln na ręku ( ͡ ͜ʖ ͡