Wpis z mikrobloga

@gucci22: Firmy wymienione w komunikacie UOKIK:

1. FutureNet, FutureAdPro - to MLM
2. Netleaders/Dascoin - to MLM
3. One Life Network - to MLM
4. Mart Diamonds - nie
5. Grupa Finansowa Proventus Herman i Wspólnicy - to MLM
6. Prevalue Cooperative Owners - to MLM
7. Fundacja Berkeley - brak info
8. Questra Holding Inc. - to MLM
9. Global InterGold - to MLM
10. Goldsaver - nie
11. Lyoness
@renalum: Piramidy bardzo często podszywają się pod MLM.
W MLM kasa pochodzi z obrotu produktem, w piramidzie z obrotu ludźmi i z ilości nowych rejestracji. Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd :)
@Dungor:

Dungor 1 rok 4 mies. temu

Działam w Souvre, jestem na pozycji dyrektora okręgowego.

[...]

Ja marketing robię 3 lata już, souvre jest moją trzecią i ostatnią firmą MLM z jaką chcę mieć styczność.


OWU Souvre:

16. Partner ani Odbiorca w SOUVRE INTERNATIONALE nie jest w żadnym wypadku:

a) przedstawicielem,

b) pracownikiem,

c) akcjonariuszem,

d) wspólnikiem,

e) pełnomocnikiem,

f) agentem.

http://www.wybranafirma.pl/images/download/wniosek-o-rejestracje-souvre-ver-2.0.pdf


Jeżeli nie posiadasz działalności gospodarczej i nie dokonujesz autentycznej
Pobierz renalum - @Dungor: 

 Dungor 1 rok 4 mies. temu
 Działam w Souvre, jestem na pozycji...
źródło: comment_iB8Oxp9HwyFVu6Ln37tjHOqFD4FTzalq.jpg
@renalum:
1. Nie mam działalności bo nie mam takiego obowiązku. (Nie płacz, po nowym roku zakładam bo mi się przyda do programu samochodowego żeby auto wrzucać w koszty)
2. Nie zarabiam na marży, dzielę się produktem z kilkoma odbiorcami (między innymi rodzina), którzy dostają ode mnie taką samą zniżkę jak mam ja. Za obrót na moim koncie naliczane są punkty, za punkty dostaję pieniądze od firmy od których przy wypłacie odprowadzam
@Dungor: Aby MLMowy dystrybutor werbujący ludzi (wspomniany poziom Dyrektora Okręgowego wymaga zwerbowania dziesiątków osób) nie został uznany za uczestnika piramidy finansowej, musi dokonywać autentycznej sprzedaży produktów. A żeby sprzedawać produkty, trzeba mieć założoną działalność gospodarczą.

Zależało mi na tym, żebyś ujawnił, że nie dokonujesz prawdziwej sprzedaży. Przyznałeś się tym samym, że jesteś uczestnikiem piramidy finansowej.

- Dungor werbuje ludzi (pozycja Dyrektora Okręgowego),
- Dungor nie sprzedaje, nie ma działalności gospodarczej,
-
Pobierz renalum - @Dungor: Aby MLMowy dystrybutor werbujący ludzi (wspomniany poziom Dyrektor...
źródło: comment_nq62OypzsMoYZbUqqN1TMbAgIzidFzuS.jpg
@renalum: Uważaj kolego z takimi oskarżeniami bo to podchodzi pod naruszenie dóbr osobistych i ktoś niemiły mógłby Ci wytoczyć proces cywilny i pociągnąć cię na dobre odszkodowanie udowadniając, że nie masz racji. Wmawianie komuś, że jest uczestnikiem i aktywnym promotorem piramidy finansowej (co jest karalne) to bardzo poważny zarzut.

Zgadzam się z wpisem Maciejewskiego (tego samego, którego oskarżasz w swoich komentarzach że jest wykupiony przez firmy MLM i zmanipulowany do tego
Zabawne że się na niego powołujesz bo to czysta hipokryzja


@Dungor: To nie jest hipokryzja. Musiałem wziąć kogoś z branży MLM, żeby ci udowodnić, że nie masz racji, kiedy piszesz, że nie trzeba mieć DG. Swój swego posłucha.

Robię sprzedaż, za to płaci mi firma


To jesteś pracownikiem MLMu, że dostajesz wypłatę czy nie jesteś? Jeżeli jesteś, to po co zakładasz DG po nowym roku? Jak wygląda dokument umowy między tobą