•  
    k....a via iOS

+7

Madera w grudniu jest taka piękna! (ʘ‿ʘ) #madera #wakacje #odpoczynek #rozowypasekwpodrozy

źródło: embed.jpg

+: z......4, flaK0NIK +5 innych
    •  

@kaziaa: No, bo już w styczniu to wyprawa na Maderę może się nie skończyć zbyt dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kaziaa cześć, wybieram się na Madere w lutym i szukam wskazówek, co warto zobaczyć według Ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      k....a via iOS

+2

@kolegapiotrek: Hej! Koniecznie zobacz Półwysep Świętego Wawrzyńca - ja się zakochałam. Polecam Pico do Ariero, Cabo Girao - widoki niesamowite. Dodatkowo Jardim Botanico de Madeira - magia. Miasto Funchal szczególnie nocą. Ja byłam w grudniu więc wyglądało to przepięknie. Jeśli lubisz dużo chodzić i zwiedzać to polecam zejść na piechotę do Funchal z Cabo Girao. Ja zrobiłam sobie taką wycieczkę i to jedna z rzeczy, których długo nie zapomnę, ponieważ masz możliwość zobaczenia zwykłej życia prostych ludzi na Maderze. Często zupełnie innego niż to które widzimy w Funchal. Tylko uwaga - to ponad 10 km. Ale warto, super przygoda :) jeśli nie lubisz sam planować wycieczek to też polecam skorzystać z biura Dragon Tree Travel. Przewodnikiem jest Polak, który mieszka od kilkunastu lat na Maderze. Oprócz niezapomnianych widoków masz możliwość dowiedzenia się tak na prawdę wszystkiego co chcesz wiedzieć o Maderze. Opowiada bardzo szczegółowo i wprowadza w prawdziwy klimat Maderskiego życia. Bardzo polecam. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, chętnie pomogę :)

•  

@kaziaa super :D wylatujemy w piątek, wypożyczamy samochod, ogólnie nastawiamy się na duzooo chodzenia po górach wzdłuż lewad, jeszcze jakieś trasy polecasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      k....a via iOS

0

@kolegapiotrek: My mieliśmy ograniczone zwiedzanie ze względu na to że nie wynajęliśmy samochodu i wszędzie poruszaliśmy się autobusami, na piechotę albo na stopa :) samochód pozwoli Wam na pewno na zobaczenie o wiele więcej! Bardzo dobry pomysł. Jeśli lubicie dużo chodzić to polecam właśnie wycieczkę na koniec Przylądka Świetego Wawrzyńca. Widoki są niezapomniane. Wszyscy nam również polecali, aby wybrać się na małą wyspę Porto Santo promem, ale już nie starczyło nam czasu. Ogólnie żeby zwiedzić cała Maderę myślę, że potrzeba na to aż 2 tygodnie (。◕‿‿◕。) a wy na ile lecicie? Miłej podróży Wam życzę :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement