Wpis z mikrobloga

Wczoraj wróciłem do Polski z Anglii samochodem, do samej Polski 3 pasmowa darmowa autostrada, ludzie jeżdżą spokojnie i bezpiecznie, przekroczyłem granicę Polsko Niemiecką i dupa płatna 2 pasmowa "autostrada" do samej Warszawy zapłaciłem około 100zł za przejazd xDDD poza tym połowa kierowców nie ma mózgu, jadę sobie przepisowe 120 i czasem wyprzedzam tiry z prędkością 130-140 zawsze patrzę czy nikt się z tyłu nie zbliża i gdy widzę że auta są daleko robię manewr ale często te dzbany i tak mnie doganiają #!$%@?ąc grubo ponad 200 strzelając długimi jak z karabinu xD albo #!$%@? najlepsze są z drugiej strony manewry wyprzedzania robione przez same ciężarówki które liczy się w kilometrach a nie sekundach xD Pod koniec trasy musiałem przejechać przez Warszawę to ze strachu się spociłem, niespodziewane zmiany pasa wymuszanie pierwszeństwa to norma, natomiast jak jechałem krajówką 90-100km/h to tir jechał mi na zderzaku xD

#podroze #samochody #ruchdrogowy
  • 55
@czlowiekproso: ja jeżdżąc dość często po Europie stwierdziłbym, że patologia dzieje się w Niemczech. Rzadko nie ma zakorkowanej autostrady, nie można wyprzedzać z prawej strony, co sprawia że musisz dostosowac sie do wolniejszego pojazdu na lewym pasie. Ponadto styl jazdy Niemców jest najbardziej #!$%@?ący. W Polsce nie jest tak źle, wyłączając województwo warmińsko-mazurskie, tam patola.
@seelk: ale do kogo Ty to mówisz i po co? czy ktoś mówi że prędkością minimalną jest 140?
@Lele: ja nie mówię że nie jeździ się przyjemnie, ale jeździ się specyficznie, a skoro gościa stresuje jazda po Polsce to tam by chyba płakał :D