Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (11)

Jestem 3 rok związku z Ukrainką. Wykopowe 10/10 ale uczciwie rzecz biorąc taka 7, może 8.
    Wiecie co się wczoraj odjebało?

pokaż spoiler ZACEROWAŁA MI SPODNIE xDDDDDDDDD

Leżę sobie wieczorem przez telewizorem, ona krząta się po pokoju. Ja oglądam Chorwacja – Norwegia, a ona nagle złapała moje spodnie z H&M i bez pytania zaczęła mi zszywać dziurę na szwie na tyłku.
    Laska 23 lata, millenials z aktywnym kontem instagram xD

Wtedy zrozumiałem dlaczego polki nienawidzą Ukrainek. Bo te dziewczyny ( pewnie nie wszystkie, ale pozwolę sobie generalizować że większość)… są po prostu kobiece.

Często widzę jak moja zmywa czy np. składa pranie i sobie śpiewa czy nuci ukraińskie piosenki.

Do tego potrafi grać na skrzypcach i fortepianie – umie też odetkać zatkany wymiocinami kibel co sprawdziłem osobiście.

Umie tańczyć. Lubi kwiaty, które hoduje sobie w doniczkach.

Spotykałem się kiedyś z Japonką (laska z USA ale dużo mieszkała w domu) i to niesamowite że uważam że Ukrainki mają więcej wspólnego z Japonkami niż z Polkami.

Wiem że są to silne i niezależne kobiety, ale równocześnie zachowały tą ulotną nutkę kobiecości, skromności, pozornej uległości, kokieterii. Naprawdę czuję że lepiej rozumieją uczucia i swobodnie z nich korzystają. Są estetkami. I jakby lepiej mnie rozumieją i dopełniają. Niesamowite. A to tego potrafią gotować i nie mają problemu z jebanym ZACEROWANIEM SPODNI xD

Nawet jeżeli są takimi samymi materialistkami tfu, realistami to jednak mają o wiele większa klasę, delikatność, obycie i robią w mniej naprawdę eleganckim stylu.

Taka refleksja mnie naszła na temat dlaczego polki księżniczki ich nienawidzą. Nie dziwię się – jak w trochę ponad 25 lat utraciło się wszystko to ( bo polki to miały) i stało się kopiami ordynarnych, obrzydliwych Brytyjek to też bym się wkurwiał.
    Poproś dziewczynę lat 18 żeby ci obiad ugotowała – ale nie kurczaka z ryżem i kalafiora do plastikowego opakowania xD Poproś żeby ci zaśpiewała coś xD Poproś żeby na czymś zagrała

pokaż spoiler CHYBA NA FLECIE xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Książki czyta? Poezja zna? Zainteresowania? SIŁOWNIA xD

Tyle pożytku chociaż z nich jest, że choć bezwartościowe to przynajmniej dobrze wyglądają.

Nic nie mam do dziewczyn z Polski – jednak większość z nich miała mało do zaoferowania jeśli chodzi o faktyczne umiejętności ( gotowanie, sprzątanie, jazda na desce coś w tym stylu), charakter, ale przede wszystkim o emocje i pewną głębię których niestety ja, seksista i mizogin, żądam od kobiety przede wszystkim.
    Żeby nie było że mam za nic Polki. Niech żyją i będą szczęśliwe. Niech żyją jak chcą. Bo mogą.

Za nic to ja mam Hiszpanki, bo tamte to nie dość, że babochłopy niezależne, to ani emocji ani uczucia w nich nie znajdziesz, a mężczyzn to najchętniej by zniszczyły bo jawnie jest im wpajane by ich nienawidzic xD

Dlatego nigdy nie śmiałem się z erazmusów, bo chłopaki naprawdę mają niewesoło w tamtejszej kulturze, a tutaj fajnie sobie mogą poużywać.

Taki niedzielny wysryw.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #ukraina #przemyslenia #oswiadczenie #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (134)

#blokowisko #sasiedzi #pytanie

Babsko z parteru codziennie wywala jebiące śmieci na klatkę. Leżą cały dzień mimo, że w międzyczasie wychodzi po 3 razy z psem. Co można na taką poradzić? Próbowałem gadać, ale nie dociera nic. Najbardziej plusowane propozycje będę testować.

odpowiedzi (55)