Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie #!$%@? ignorancja .netowcow. siedze z takimi teraz ( w sumie tez mam teraz z tym stycznosc) ale pojecie o javie jest nikle i sie wypowiadaja jak specjalisci #!$%@? od wszystkiego choc nie wiadomo czy nawet helloworld napisali w javie. A bo wolna jest. Naczytali sie #!$%@? artykulow z przed 10-15 lat i teraz #!$%@? ciagle to bzdure. Przekazuja se #!$%@? chyba z ojca na syna. A bo mamy teraz frameworki i patrz webapi. #!$%@? wszystko bylo juz w javie z 10lat temu o kolejkach, uslugach transakcyjnosci serwera/kontenera nie wspomne. z ejb to chyba tylko tez 3litery kojarza.
I najglupszy argument. A bo mozemy napisac aplikacje okienkowa. #!$%@?. Napiszcie to w .net core ignoranci przyspawani do windowsa. Gwalca ten winapi przez framework i widza o szybsza niz java. Ja #!$%@?.
A bo nie ma edytora. Dzieciaki zasmarkane. Jakbys wybulil na edytor to tez mialbys wodotryski a nie tylko goly eclipse. Przynies podaj pozamiataj. Wpisujesz haslo c# + spec i #!$%@? pierwsze wyszukiwanie w google to stack overflow a nie dokumentacja. To o was swiadczy cos specjalisci zakichani.

Dobra to sie wyzalilem. Wracam do c#.

#java #net #gownowpis #csharp
  • 17
@kodyak: a ile ja sie nasluchalem jaki to M$ zly? Narzedzie dobre, ale Windows.... Fajne to, ale Microsoft... o takiego pitolenia to najwiecej od jawowcow i linuxowych fetyszystow slychac. No i tez nie ma chyba niczego, co .NET moze JAVIE zazdroscic :D

Mnie samego smieszy takie p!erdololo, bo sie pracuje dla piniendzy, ale nie elegancji.
@hauhauu: oo materialista nawet napisal. widzisz ja pracuje tez dla przyjemnosci programowania.Ja nie mowie zly. Tylko #!$%@? nie #!$%@? ze java zla choc zupelnie jej nie znacie

@Shiv Pisalem o ignorancji no i sie nie zawiodlem.

@bi-tek ciekawostka zupelnie nie znana nikomu( ͡° ͜ʖ ͡°)