Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ręce opadają... W weekend spotkałem się przy piwku ze znajomym, którego nie widziałem dobre pół roku. Ostatnio mówił mi, że jego ciocia spadła z rowerka i w związku z tym odziedziczył mieszkanie, a raczej jedną trzecią. Resztę dostały po 1/3 siostry cioci - dwie, grażynowate stare panny. Pomijając komentarze, które dotarły do kumpla, że Grażynom nie podobało się, że muszą się z nim dzielić i że próbowały szukać możliwości jak kumpla ze spadku wyłączyć (XD): Grażyny po pogodzeniu się z faktem przymusu podziału stwierdziły, że mieszkanie idzie na wynajem, bo nieruchomościach są pieniądze i wszyscy tak robią, i jak to kolega zacytował: Hehe, Anon, bedziem wynajmować studentom, bedom pieniążki spływać a my bedziem leżeć i pachnieć (XDD).
    Kolega się wahał, bo niby kasa mu niepotrzebna, mieszkanie stosunkowo blisko kilku uczelni (5-10 minut na piechotę, #lublin here), to doprowadzenie go do stanu, w którym można by je w ogóle komuś proponować, pochłonęłoby kilkadziesiąt tysięcy. Kumpel machnął ręką, stwierdził że zaczeka co zrobią Grażyny, skoro tak im się pali do tych milionów (XDDD) z wynajmu.
    No i wracając do teraźniejszości, zapytałem go w sobotę co z tym mieszkaniem. No to mi powiedział... Grażyny zadzwoniły do niego i wprost zapytały "jak idzie remont, (XDDDD), bo każdy dzień to strata pieniążków i ile one mają czekać?". Kumpla zamurowało, ale spytał wprost "dlaczego niby ja mam robić remont" to usłyszał:

pokaż spoiler BO MŁODY JESTEŚ I MASZ NAJBLIŻEJ

Wk....ił się delikatnie i wrzasnął do słuchawki, że one chciałby to remontować i wynajmować, więc niech się tym zajmą. On może się najwyżej dorzucić, choć wolałby sprzedać.
    Nie chciał dalej ciągnąć tematu, rzucił tylko że Grażyny próbują robić mu smród w rodzinie, że on je chciał oszukać i sam wynajmować albo tam zamieszkać i zamki zmienić (XDDDDDDDD). Ale powszechnie wiadomo w rodzinie że są pier.....nięte to nikt sobie tym głowy nie zawraca.
    #bekazpodludzi #starebabyjebacpradem #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Czołem ludzie pracy i nauki :)

Poranna #kawatime w #pracbaza zaliczona? To, żeby wejście w ten ulubiony przez wszystkich poniedziałek było milsze, mam dla was małe rozdajo na boku ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Chętnie pozbędę się klucza Steam do Prison Architect

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do wtorku, do godz 23:30. 

Z losowania wykluczone są następujące osobniki:
    1. Zielonki 
    2. Udzielający się w tagach powiązanych z patostreamami 

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #gry #steam #zadarmo #prisonarchitect
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

#anonimowemirkowyznania
    Piszę anonimowo, ale nie napiszę jakie miasto.

Tyle razy o tym słyszałem, postanowiliśmy z różowym to wypróbować.
    Ubraliśmy się w sobote elegacnko, upiększyliśmy się i o 19:30 ruszyliśmy na kogoś wesele.

pokaż spoiler KOGOŚ

Weszliśmy metodą na "spóźnionych".
    Od razu pewnym krokiem na parkiet.
    Po jakiejś półtorej godzinie didżej wołał na 2gi ciepły posiłek.
    Schodziliśmy z parkietu ostatni i przysiedliśmy się do stołu najdalszego od Młodej Pary, do stołu mieszanego dla dzieciaków i dorosłych, było przy nim sporo wolnych miejsc.
    Podano pyszne owoce morza / ryby / rostbef w sosie.
    Potem jeszcze na parkiet, potem rundka po przystawki i ciastka. Jeszcze raz na parkiet i po 23:00 ewakuacja.
    Impreza była wspaniała, różowa zadowolona.

pokaż spoiler Sto lat drogi Staszku i Weroniko

Myślę, że się nie gniewają, gdyż i tak mieli mniej gości niż pustych miejsc, a my bydła im nie zrobiliśmy.

Swoją drogą pierwszy raz widziałem wesele gdzie nie pito wódki a wino - mi podpasował muskat Vidiano - pyszne!

#wesele #ryzykujzwykopem #weselezprzypadku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
    pokaż całość

odpowiedzi (83)