Wpis z mikrobloga

Takie trochę małe #zalesie wymieniłem swojego #xiaomi mi5 prime na #samsung s8, no i ... był to słaby deal ( ͡° ʖ̯ ͡°)

- ekran nie robi takiego efektu wow po przesiadce
- bateria trzyma widocznie krócej
- ładowanie Samsunga QC 2.0 vs QC 3.0 w mi5
- szybkość działania porównywalna, w gry nie gram
- czytnik linii papilarnych w samsungu to jakies jaja, dziala duuzo wolniej i mniej dokladnie (pomijam umiejscowienie)
- aparat w samsungu lepszy, wiadomo

tak w skrócie, liczyłem na nie wiem co, przesiadając sie z chińskiego smartfona na flagowca samsunga ¯\_(ツ)_/¯
malamute - Takie trochę małe #zalesie wymieniłem swojego #xiaomi mi5 prime na #samsun...

źródło: comment_mAgOqhuLy10homBNQiP1nKEpJVStjuwH.jpg

Pobierz
  • 19
@malamute: wedlug mnie ekran robi wow, ale dla mnie kazdy ekran robi wow bo mam iphone SE, ale Sgs 8 robi najwiekszy wow ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie teraz telefony sie od siebie nie roznia tak wiele, baterie sie najczesciej i tak podpina na noc, a jesli gry i aparat nie sa dla ciebie wazne to w sumie kazda zmiana nie przyniesie rewolucji teraz chyba :/
@waluch: Za każde uszkodzenie spowodowane wodą będziesz płacił z własnej kieszeni, w gwarancji będziesz mieć napisane że za uszkodzenia od wody producent nie odpowiada, nawet przy IP68, nie tylko u Samsunga xD

IP68 w ogóle jest i tak dość #!$%@?, nawet jak wsadzisz telefon pod kran żeby go umyć to może się okazać że go zniszczysz, bo ciśnienie wody z kranu będzie już za duże, to co najwyżej styknie żeby czuć
@Eau-Rouge: Wiem o tym, że gwarancja u każdego producenta nie obejmuje zalania. No ale po coś to IP jest, a nie że po zanurzeniu w wodzie z telefonu robi ci się butelka, bo wszystko leci do środka XD

@PaulStone: A to nie jest kwestia operatora? Widziałem ostatnio że Plus ma coś takiego wprowadzić.
No ale po coś to IP jest, a nie że po zanurzeniu w wodzie z telefonu robi ci się butelka, bo wszystko leci do środka XD


@waluch: Po to żeby ściągnąć więcej hajsu z jeleni i mieć "argument" za usunięciem jacka z telefonu, aby jeszcze więcej hajsu ściągnąć z jeleni xD