Wpis z mikrobloga

Mircy, czy ktoś tu mnie robi w #!$%@??

Zamówiłem w połowie września głośnik bluetooth Xiaomi i do dzisiaj go nie otrzymałem. Pierwsza paczka leciała przez Belgię, doleciała do Polski i utknęła w Węźle #!$%@?(WER), na moje telefony twierdzą, że żadnej paczki nie otrzymali. Gearbest wysłał drugi raz paczkę - tym razem pociągiem i po dojechaniu do Polski słuch o niej zaginął. Mało tego, przez jakiś czas na stronie do śledzenia poczty polskiej było widać moją paczkę jak wyjechała z Chin, ale na dzień dzisiejszy już nie wykrywa mojej paczki w ogóle :(

Czy jest możliwe, że siedzi jakiś #!$%@? w WER i zwyczajnie kradnie paczki z Chin? To są jakieś jaja, bo już 4 raz z rzędu paczka nie dochodzi.

Jak ktoś ciekawy jak wygląda trasa pociągiem: RN433297605CN

#itemyzchin #gearbest
Pobierz kobiaszu - Mircy, czy ktoś tu mnie robi w #!$%@?? 

Zamówiłem w połowie września gł...
źródło: comment_iMUwrFeIbRG3ilKVWePOY8bGwT7tPspv.jpg
  • 41
Nigdy mi się nie zdarzyło by jakaś paczka do mnie nie doszła. Więc nie pomogę.


@dzieju41: nie ma to jak pochwalic się ze nie pomoże się bo.... zamawia sie kilka rzeczy w miesiacu a udaje sie mistrza cebuli :)
@kobiaszu: Tak bardziej niż pewne że kradną paczki na sortowni już w Polsce . Koleżka kupił jakiś fest drogi kołowrotek. Zniknął własnie na WER. Dzwonił kręcił aferę kręcił , stwierdzili że nie mają paczki i zadzwonili z przeprosinami po kilku dniach, jednak w poprzednim kolejnym ruszyła dalej w drogę ...
zapewne wybrałeś wysyłkę nierejestrowana to taką tam miałeś, to że Belgian przy tym oferuje fale tracking to nie jest wina sklepu przecież


@Andczej: Weź się schowaj anie chrzanisz głupoty . Tak robią na #aliexpress ale na #gearbest albo masz tracking albo go nie dostajesz jak wybrałeś darmoszkę.