Wpis z mikrobloga

Kisne sam z siebie, jakim jestem Januszem kryptowalut xD

Jak BTC wskoczyl na 15K na poczatku grudnia, to porejestrowalem sie na gieldach, portfeli pozakladalem i czekalem na dolek. Slupki spadly pare dni pozniej i chcialem kupic za 13K, ale nie ogarnalem wczesniej kupowania i troche mi z tym zeszlo. Finalnie kupilem 0.2 BTC przy 14.5K jak lecial na kolejne ATH. Pochwalilem sie ziomkom, ze wiesz, wszedlem w te kryptowaluty bo to jest potezne narzedzie, tylko trzeba byc ostroznym i uzbroic sie w wiedze najpierw, zeby to poogarniac, jak spekulowac xD Zonie powiedzialem, ze wyplacimy, jak wskoczy na 30K, zeby wyjsc z zyskiem 100%. BTC lecial na kolejne ATH, 18K, 19K dolarow na slupkach, a ja zadowolony pisalem znajomym, ze hajs puchnie, hehe, fajna sprawa te krypto. Troche spadl potem na 16K, to mowie do zony, ze warto teraz dokupic na korekcie, tak tanio juz nie bedzie, no ale nie dokupilem. Jeszcze w czwartek wieczorem w pubie z kumplem popilismy i mu opowiadam o fee, transakcjach i blockchanie, a ze pare browarow weszlo, to wyjalem telefon i patrze: LTC za 295$, to mowie: o, widzisz, to jest korekta, teraz trzeba kupic. Kupilem na szybko 1 LTC za 295$ + prowizja na Coinbase przez apke, jakos z 1h przed tym jak zaczynalo sie #!$%@? XD

W piatek wstalem w poludnie i patrze w telefon na slupki, zeby podliczyc krypto-zyski, a tam LTC za 190$, BTC za 12K. Myslalem, ze waluty poprzestawialem na funty (UK here), no ale nie - dolany. Pozniej po poludniu jeszcze sie zona mnie pytala, czy jest juz ze 30K, ile trzeba czekac, ona myslala, zebysmy juz wyplacili, to sie dziecku przed wigilia nowe buty na zime kupi, bo tamte juz za male. Ja jej mowie tonem rekina finansjery, ze nieee, rynek tak nie dziala, nic sie nie znasz na inwestowaniu, to trzeba poczekac z rok czy dwa, zeby jakies efekty przynioslo. A po kryjomu leb w telefon i patrze, czy chociaz na zero dzis wyjde XD No i HODL poki co.

#bitcoin #kryptowaluty #januszebiznesu
  • 17
@maybe mam dobra rade ktora byc moze oszczedzi Ci sporo nerwow i pieniedzy- nie obracaj pieniedzmi jak jestes pijany, albo "po kilku piwkach" chociaz patrzac na dynamike kryptowalut musialbys nigdy nie pic.

I druga rada: nie badz Januszem i nie inwestuj wszystkich pieniedzy zebys potem nie mial dylematow czy powinienes sprzedac po slabym kursie zeby kupic dziecku buty i oplacic rachunki...
@maybe: Ostatnio zauwazylem, ze moi znajomi tez sie zaczeli tym interesowac, ni stad ni zowąd ciagle widzialem ich w jakichs komentarzach z bitcoinowych stron na fb, pewnie pokupowali cos ze 2 tygodnie temu, a tu taki #!$%@? :D. Sam juz myslalem, zeby sie tym interesować, na szczescie jestem za biedny i nic nie kupiłem :P