Wpis z mikrobloga

Witajcie. Od jakiegoś czasu noszę się z poważnym zamiarem kupienia widocznego niżej ekskluzywnego wynalazku na miarę naszych czasów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chodzi o pojemnik do przechowywania bananów. Jako że nigdy jeszcze z takiego nie korzystałam mam dwa kluczowe pytania i liczę na konstruktywne odpowiedzi użytkowników tej sprytnej innowacji, ponieważ sami producenci opisują ją dość powściągliwie.
-Czy kształty i rozmiary pudełek są uniwersalne? Banany bywają różne.
-Z jakiego materiału pudełko najlepiej spełnia swoją rolę? (tj ochrona banana przed wgnieceniem, zabrudzeniem i zmoknięciem w czasie transportu)
-Jakiej firmy pojeminki polecacie?
Ceny wahają się od 9 do 30zł za pojemnik na jednego banana. Uważacie, że to adekwatna cena za spokój ducha, który otrzymujemy w zamian podczas transportu banana?

#pytanie #zakupy #banany #zywnosc #heheszki
nadziewana - Witajcie. Od jakiegoś czasu noszę się z poważnym zamiarem kupienia widoc...

źródło: comment_0xqpZvR3wRQaqZVVo7WRkFYVb186JBuJ.jpg

Pobierz
  • 12
@nadziewana: miałam kiedyś pojemnik na pomidora. taki, żeby móc ukroić plasterek do kanapki na śniadanie i schować, żeby pomidor się nie ukurzył, nie zsechł i nadał się do kanapki na kolację. pewnego razu schowałam tam pomidora i przypomniałam sobie o tym po jakimś tygodniu albo nawet dwóch. wyrzuciłam pojemnik wraz z zawartością, nawet nie zaglądając do środka...
c.....a - @nadziewana: miałam kiedyś pojemnik na pomidora. taki, żeby móc ukroić plas...

źródło: comment_7CeK1btUBdm6oUz2GdRIZObXqWBf36Qq.jpg

Pobierz
@Kuba__: Używam TAKICH epitetów właśnie dlatego, że są święta.
Jak można napisać coś konstruktywnego we wpisie o pudełku do banana?
Już spieszę z wytłumaczeniem: można odpowiedzieć na któreś z zadanych w poście pytań lub podzielić się swoimi doświadczeniami w kwestii pudełek do przechowywania bananów.
XD