Wpis z mikrobloga

Wesołych świąt Mircy i Mirabelcy
jest prawie 3 nad ranem, ja oczywiście nie śpię więc napiszę parę skromnych linijek, tak będą też tagi. Więc uwaga- życzę wam naprawdę wszystkiego dobrego , całego serduszka. Aby dla was ten nowy rok był lepszy, żebyście spełnili postanowienia, zmienili coś, żebyście znaleźli siłę, kobiety, dobrych psychiatrów, pracę itp itd. Żebyście ruszyli w końcu tyłki albo w końcu usiedli i odpoczęli.
Dziękuję wam za kolejny rok. Za kolejne znajomości które wyszły krok dalej, dziękuję za pomoc, za słowa wsparcia a także za wszechobecny hejt. Dziękuję za nocną zmianę, dziękuję za #gownowpis , dziękuję za wiele akcji, za wiele plusów i dobrych pomysłów.
Doceniam was tu, tworzycie... Ba, tworzymy dość dobrą społeczność.
Życzę mam wszystkim trochę więcej szacunku do siebie nawzajem, ogłady a będzie jeszcze lepiej.
I ps, nie usuwajcie kont bo im więcej ludzi ucieka tym bardziej to boli.
Mam nadzieję, że spedzicie wigilię z rodziną, przy stole, odrobina odpoczynku od Mirko dobrze wam zrobi.
Dziękuję też wszystkim z mirkoczata (ʘʘ)
#zyczenianoworoczne #zyczeniaswiateczne #tylkomirko #kochamwasmireczki #gownowpis #jakczujeatoic #atoiccontent #wesolychswiat #dziekujewam #swietazwykopem #dobrazmiana #heheszki #nocnarozkmina #atencyjnyrozowypasek
  • 5