Wpis z mikrobloga

w milion gier na pc a nie w jedna na nintemso xD


@Shiv: Zatwardziali PCtowcy to rak na poziomie wegan, studentów prawa i ateistów.
Nikt cię nie pytał o PC, bo tagi masz stricte o Nintendo, ale musiałeś nas zaszczycić swoją (jakże elokwentną) uwagą.

PS. Na Switcha jest już ok. 80 gier, a na 3DS/DS to ciężko zliczyć. Ciekawe którą grę PCtową ty zabierzesz w podróż? ;)

@goomba-pl: Ja dziś
@goomba-pl: właśnie wyłączyłem gwinta i wbijam zaraz pobiegać z Pyrą ()

Na Switcha jest już ok. 80 gier


@MagnaPomerania: skąd masz ta liczbę? w eshopie jest ich dużo więcej, ponad 300 spokojnie ;)
Te indyki często są dużo bardziej grywalne od wysokobudżetowych gniotów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goomba-pl: Ale jako fan Nintendo ja to wiem, tylko że często słyszę "jakby ten indyk był coś wart, to byłby kupiony przez studio, więc nie podawaj mi liczby z jakimiś chałupniczymi projekcikami".

Stąd takie zaniżenie liczby.

I lubię sobie odpalić grę na PC: Assetto Corsa z masą modów/dodatków, jakieś stare SimCity 3000 czy
Pobierz M.....a - > Te indyki często są dużo bardziej grywalne od wysokobudżetowych gniotów. ...
źródło: comment_qQr7cOmlncjGY833J59jJrssGHW6U7PS.gif
@MagnaPomerania: w podróż mogę też zabrać gejminowego laptopa więc nawet wiedzminy 3 i inne cal of duty.


A ty się za bardzo spinasz :) atakujesz mnie bo mam czelność obalić twoją teorię i od razu przyklejasz mi łatkę, a gdybyś poświęcił chociaż 10 sekund to odkryłbyś jak bardzo jest inwalidą ( ͡° ͜ʖ ͡°).
w podróż mogę też zabrać gejminowego laptopa


@pandapl: xDDDD

Nosiłem swego czasu 17" Alienware (fanboj Della here) w plecaku, ale w życiu nie uznałbym go za cokolwiek porównywalnego do Switcha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz fantazję, że tak naciągasz porównania "portable". Już widzę jak z plecaka wyciągasz 6-kilowego klocka i wpinasz go w pociągu do gniazdka, bo jak odpalisz cokolwiek sensownego to bateria umrze zanim trasa zdąży
Pobierz M.....a - > w podróż mogę też zabrać gejminowego laptopa

@pandapl: xDDDD

Nosiłe...
źródło: comment_unLEy1V9002f60TMjTqjXlcuBVd8diKb.jpg
w podróż mogę też zabrać gejminowego laptop


@pandapl: ale przyjemność i wygoda grania na takim lapku w pociągu czy samolocie to chyba żadna :P
sam podróżuję tez lapkiem, ale w życiu bym nawet nie próbował na nim grac podczas podróży, nawet korzystanie do czegoś innego niż gry nie jest imho zbyt wygodne, gdy sie nie ma normalnego biurka ;)
@MagnaPomerania: ale ja tylko mówiłem o windowsowym tablecie z zainstalowanym steamem, coś jak gpd win na przykład. Niektóre pociągi mają gniazdka zasilania (to się odnosi do laptopa za to :)).

Ludzie hejtują Nintendo bo nie potrafią zrozumieć, że konsolę są do gier a gry do grania :) hejtują nintendo bo pokemony są tylko na nie, hejtują nintendo bo bayonetta 2 nigdy nie wyjdzie poza ich ekosystem. Zazdro ... :P plus pokolenie