Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, macie ochotę na nowiutką #ps4 w prezencie od #goodie? (。◕‿‿◕。) Już jutro o 16:00 urządzimy wakacyjne #rozdajo. Po co smażyć się na plaży, skoro można spędzić lato z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  PS - przy okazji przygotowaliśmy ciekawą promkę dla użytkowników naszego programu #cashback.

  #goodie #playstation #cashback #konsole #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o próbie zabójstwa ojca użytkownika @Oskarek89 w Warszawie przez osoby pochodzenia ukraińskiego.
  Na dowód wstawił jedynie zdjęcie rany niewiadomego pochodzenia na podbródku i nic więcej. Według relacji użytkownika, gdy na miejscu zjawiła się policja i pogotowie ratunkowe zostały spisane tylko zeznania, a rana została przemyta, a przypominam że był to atak nożem w okolicach tętnicy (kilka cm obok i mogłoby się to skończyć tragedią. Więc, czy w tej sytuacji mamy do czynienia z zaniechaniem obowiązków przez służby i nie podjęcia jakiejkolwiek akcji, czy z wymyśloną historią?
  Autor znaleziska zarzekał się, że w poniedziałek uda się na komendę policji i będzie starał się o nagrania z monitoringu miejskiego. Dzisiaj jest środa, a użytkownik pytany o sytuację ojca nie udziela odpowiedzi, a te 4519 osób, które wykopały znalezisko na pewno są zainteresowane, co się tak właściwie stało. Przejrzałem media lokalne, ogólnopolskie i niestety żadnych informacji o tej sytuacji nie znalazłem.
  W międzyczasie @Oskarek89 rozmyśla nad tym, gdzie podziali się biali zawodnicy w meczu Mistrzostw Europy U-21 Anglia - Francja. Nie wiem, czy wyżej wymienia osoba jest ksenofobem i rasistą, ale społeczność Wykopu na pewno chciałaby dowiedzieć się o tym, jak potoczył się ciąg dalszy sprawy.

  pokaż spoiler Wołam @wanghoi, bo też był zainteresowany sytuacją.

  #neuropa #wykop #polska #warszawa
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Po lewej: prawackie nagłówki przed znalezieniem sprawcy
  Po prawej: sprawca

  Honk honk bando debili

  #humor #humorobrazkowy #bekazprawakow #bekazkatoli

  odpowiedzi (52)