Wpis z mikrobloga

Mam 2k PLN "luźnej" gotówki, czy jestem w stanie za taką kwotę postawić jakaś koparkę bitcoin? Może być inna waluta, np. LTC. Co polecacie w takich funduszach?
Kwestie prądu pomijam, mam dostęp do "darmowego" prądu, nie wiecej niż 400-500W, dlatego też nie chcę niewiadomo jakiej kopary.

#bitcoin #litecoin #mining
  • 9
@MelomanBTC ale ja nie pytam czy to jest opłacalne czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym, jeśli mam "darmowy" prąd, a koparka będzie non-stop pracować, to za rok, trzy, pięć kilka groszy wpadnie
@sebi20: @Spajkuss: Rozumiem, że czas poświęcony na konfiguracje i ciągłe doglądanie koparki nie jest nic warty?

Chyba nie mamy o czym rozmawiać skoro tak.

Pierwsza rzecz - musiałbyś tą koparkę albo złożyć sam, bo nie ma tak małych koparek to pierwsze primo
Drugie primo, inne rozwiązanie to musiałbyś kupić kartę graf i dołożyć ją do kompa, bo jak mówiłem - nikt nie sprzedaje takich małych koparek.
Trzecie primo - jak
@sebi20: @Spajkuss: Rozumiem, że czas poświęcony na konfiguracje i ciągłe doglądanie koparki nie jest nic warty?


Chyba nie mamy o czym rozmawiać skoro tak.

Pierwsza rzecz - musiałbyś tą koparkę albo złożyć sam, bo nie ma tak małych koparek to pierwsze primo
Drugie primo, inne rozwiązanie to musiałbyś kupić kartę graf i dołożyć ją do kompa, bo jak mówiłem - nikt nie sprzedaje takich małych koparek.
Trzecie primo - jak