Wpis z mikrobloga

@xandra nigdy nie miałem problemów z pamięciami. Przeszło mi przez ręce kilkanaście sztuk. Samsungi były montowane w końcówkach serii, ale bywało, że nie bootował bo HDD padał
@GRBAS: No to możliwe, że źle zapamiętałam i było odwrotnie, w każdym bądź razie do dziś pamiętam jakimi *urwami rzucał kuzyny na swoją wspaniałą konsolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra
@Acidum_Etanol
Co ja napisałem xD
Akurat padanie HDD nie było zależne od rocznika produkcji konsoli. Ale czego oczekiwać od zwykłego HDD jak się nosiło konsolę po kumplach. To nie ps2 gdzie do Save używało się karty pamięci
@Acidum_Etanol tyle że teraz, ps2 idzie przerobić raz dwa, a Xboxa? Niby softmod, ale dysku bez chipa nie zmienisz. Tzn zmienisz ale musisz się #!$%@?. Druga sprawa znajdź mi gry w ISO na necie dla pierwszego Xboxa. Powodzenia :) wolę ps2
@xandra: mam ta konsole od kilku lat, gram na niej bardzo często - ani razu nie trafiłem na freeza xD
Coś te twoje dane o wieszaniu się wyciągniete z dupy są.

@Mesosfet: akuratnie technicznie Xbox zamiata pod stół PS2, a że PS2 ma bogatszą bibliotekę... głównie to jej zaleta. @korni007: znajdz mi iso w internecie xD
co za problem? Jest pewna stronka która oferuje ich multum. Zresztą - komu