Wpis z mikrobloga

Dlaczego wp.pl to najgorszy syf i nie warto tam mieć nawet kompa przeznaczonego na spam.

Kilka dni temu włamali mi się na pocztę i zmienili hasło na kilka kont. Odzyskałem wszystko, oprócz maila na wp. Jako, że maila zakładałem ponad 10 lat temu to nie miałem dwustopniowej weryfikacji ani innych takich bajerów- trudno,moja wina, będzie trudniej odzyskać, ale od czego jest formularz kontaktowy. Napisałem do nich wiadomość, wysmarowałem co i jak. Dostałem odpowiedź którą można skrócić mniej więcej do:

jeżeli miałeś zapasowy email to użyj "przypomnij hasło". Jeżeli nie to #!$%@? na infolinię


Wysłałem po tym jeszcze 2 maile, ale opowiedz była taka sama ( jakbym z hindusem gadał do wuja wafla). No to dzwonimy na infolinię,a tu taki #!$%@?- automat przekierowujący jest #!$%@?. Puszcza dwa razy informację o tym,czyje to połączenie i cisza w słuchawce. I tak 10 razy pod rząd za 11 wbiłem się końcu, pani Beatka chyba dobrze połączyła kable w centrali, dostaję info " jesteś 3 w kolejce". Ok,duża firma, szybko pójdzie. Taki #!$%@? razy milion- po 10 minutach słuchania #!$%@? muzyczki (będzie mi się śnić po nocach) nadal nie usłyszałem żadnego "prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości" czy chociaż " jesteś 2 w kolejce". Rozłączyłem się, kolejno po 1 i 2 h powtórka z próby wbijania się w #!$%@? połączenie ( jak można na pomocy technicznej #!$%@?ć połączenie, to już trzeba umieć). Dzwonię i znowu słyszę "jesteś 3 w kolejce". #!$%@?, telefon czynny 8-18 i cały czas 2-3 ludzi zajmuje CAŁY dział pomocy technicznej? (°°

Po ten moment nie dodzwoniłem się, a próbuję od rana, do sekretariatu też nie idzie się dodzwonić. Generalnie syf,kiła i mogiła. Już nawet wypok działa lepiej


#wp @WirtualnaPolska #zalesie #januszeinformatyki #jakwlesie #it #afera ##!$%@?