Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja koleżanka ze studiów nie ma pojęcia o istnieniu kobiecej masturbacji. Kolega bezpośrednio się jej spytał czy jak idzie do spowiedzi, to czy się spowiada z tego grzechu. Ona się strasznie zdziwiła i powiedziała "Ale jak to? Kobiety przecież nie robią tego." Myślala że tylko mężczyźni mogą się masturbowac. Ona nawet nie wyobraża sobie jakby technicznie to wyglądało u kobiet. Po tym czego się dowiedziała od nas, będzie się bała mieszkać ze współlokatorką w pokoju. Cały czas będzie myślała że ona coś kombinuje pod kołdrą xd. Trochę otworzyliśmy jej oczy. Dodam że jest wierząca i chodzi co tydzień do kościoła. Ma 22 lata, więc nie wiem jak można być tak nieuświadomionym w tym wieku. Najśmieszniejsze jest to że ma chłopaka. Prawdopodobnie żyją w czystości. Traktuje temat seksu, jako ogromne tabu. Zawsze jak jest poruszany ten temat to ona jest zmieszana, zamilka. Nie rozumie dwuznaczych tekstów i humoru z podtekstem. Jeżeli już mówi coś związanego z cielesnością, to jest zawstydzona i używa słów słownikowych, których nie wiem czy na codzień ktoś używa np: przyrodzenie, erekcja, samogwalt. Kiedyś pytała się mnie o to, co to jest stulejka (natknęła się ponoć na ten termin gdzieś w Internetach). Ja jej wytłumaczylam co to jest i jak wygląda. Padło w tym wyjaśnianiu słowo napletek. Ona nie wiedziała co to jest xD. Nie mieści mi się w głowie, jak można być tak nieświadomym w tym wieku - swojej seksualności, ciała, potrzeb. No przecież z takiej dziewczyny po ślubie, wyrośnie stereotypowa Polka, co uprawia seks raz w miesiącu, tylko po ciemku, w pozycji na kłodę. A szkoda bo kobiece ciało jest stworzone do odczuwania rozkoszy, trzeba być się świadomą tego co daną osobę pobudza. Ale o czym tu mówić, skoro ona pewnie nie wie co to łechtaczka i gdzie to jest. Jak to możliwe, że nie dowiedziała się tych podstawowych informacji, na lekcjach w szkole wychowania do życia w rodzinie? Czy to może na wschodzie, skąd ona pochodzi, jest takie zacofanie w szkolnictwie? Może na zajęciach pani mówi o tym, aby uniknąć ciąży wystarczy zrobić siku po stosunku i zmówić dziesiątek różańca aby Maryjka wysłuchała prośby. Nie wiem, który facet chciałby mieć taką kobietę. Co o tym sądzicie?
#rozowepaski ##!$%@? #bekazkatoli #zalesie #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja koleżanka ze studiów nie ma po...
źródło: comment_jgYMFLzazT5DMV3hl26wGguAO774krui.jpg
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie marnuj pozostającej ci części życia na rozmyślania o innych, jeżeli to nie ma związku z jakąś sprawą użyteczności publicznej. Zaiste bowiem zaniedbujesz innej pracy, jeżeli mianowicie rozmyślasz, co i dlaczego ktoś tam coś robi, co mówi, czego pragnie, nad czym myśli, co planuje, i o innych tym podobnych rzeczach, które cię odwodzą od pielęgnowania woli własnej. Należy więc zawładnąć tym, co jest w zakresie wyobrażeń nierozważne i bezcelowe, a