Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kiedyś napisałam, że jestem Ania i mam 12 lat. A jedna Mirabelka połknęła zarzutkę i szczuła mnie moderacją. Napuszczać chorych na niepełnoletnich. Nieładnie

odpowiedzi (10)

Ale prychłam z rana xDDDD
    W pracy siedzę w pokoju ze starszymi kobietkami i bardzo często poruszany jest temat kościoła, księży, religii, cudów itp. Dzisiaj rozmowa na temat in vitro, bo któraś gdzieś tam przeczytała jakiś artykuł na ten temat. I zaczynają się teksty w stylu "ale to nienaturalne, to nie powinno tak być". I wtrącam się w rozmowę i mówię, że to jest jedyne wyjście dla wielu ludzi, żeby mieć swoje dziecko, że czasami trzeba naturze pomóc, że dzięki temu wiele par spełniło swoje marzenie o posiadaniu potomka. I wspomniałam, że znam taką jedną parę, która skorzystała z tej metody, bo bardzo długo się starali o dziecko, ale nie wychodziło i teraz mają zdrową i piękną córkę. Na co jedna kobieta powiedziała, że można się obyć bez in vitro w takich przypadkach i opowiedziała mi historię ze swojej rodziny. Otóż - jej siostra przez 3-4 lata czy nawet więcej starała się o dziecko z mężem, ale nie mogła zaciążyć. Wierzący mocno, kościół sprzeciwia się in vitro (chyba) więc oni też nie chcieli o tym słyszeć. I oto nagle stał się wielki cud i kobieta zaszła w ciąże. Jak to się stało? Jak twierdzi moja "koleżanka" z pokoju - to dlatego, że jak była w Jerozolimie czy gdzieś tam w jakimś świętym miejscu, to wsadziła rękę do groty mlecznej, gdzie Maryja karmiła Jezusa i to wyleczyło niepłodność jej siostry. Na pewno to dzięki temu XDDD
    Sama jestem katoliczką, ale jak słucham takich pierdół to się nie dziwie, że ludzie wierzący są wyśmiewani.
    #bekazkatoli #katolicyzm #heheszki #rakcontent
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Zjezdzasz o 6ej na dół. Zanim dotrzesz na rejon pracy jest 7:00. Zanim dotrze Twój przodowy rozdzielić robotę mija następne pół godziny. Zanim zaczniesz robotę musisz zjeść, zasznupać, popić, zdrzemnać się, zasznupać i można dopiero wstać. Jest 9:00 dzisiaj opylanie wyrobiska z jeszcze jednym ziomkiem, bierzecie po worku pyłu kamiennego stajecie na skrzyżowaniu do oddziału rozrywcie worek i sypiecie z prądem powietrza co by się nie nachodzić za dużo. Jest 10:00, po dobrze wykonanej pracy przerwa, bułka, popitka, tabaka, ktoś przejdzie zagada, tabaka idzie w ruch, 11:00 schodzicie na rejon, tabaka z resztą brygady, bajdurzeenie, przychodzi nadsztygar odpierdala wszystkich, rzuca chujami kurwami, wszyscy się śmieją, nadsztygar czestuje tabaka, jest 12:00 zapierdalamy pod szyb, jak będziemy za szybko to czekamy 200m przed we wnece i jak sztygar da znać że można iść to idziemy się pchać jak bydło do szoli żeby jak najszybciej wyjechać z tej ciężkiej pracy #gornictwo #takaprawda pokaż całość

odpowiedzi (107)