Wpis z mikrobloga

- Po pościgu i przy pomocy ochroniarza, 23-letni mieszkaniec #grudziadz , który zaatakował pracownicę ochrony, został zatrzymany. Był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał ponad 1,3 promila alkoholu. Przy sobie miał też kastet i materiały pirotechniczne. Znalezione przedmioty zostały zabezpieczone, a 23-latek trafił do policyjnego aresztu - mówi Lucyna Rekowska.


Oho...
Mieszkaniec Grudziądza, trafił do aresztu. A równocześnie główny grudziądzki frustrat @CzysteButy, ziejący nienawiścią i pogardą do wszystkich innych ludzi -- został zbanowany.
Pszypadeg?
( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Uszkodzil-pociag-uderzyl-pracownice-ochrony-n119753.html
  • 6
@QHiN:
Jakbym miał obstawiać, to myślę, że pisanie o ludziach, że są robactwem, rzeczami, że śmierdzą, wszystko okraszone nadmierną ilością wulgaryzmów i obelg -- tak niespecjalnie mieści się w ramach luźno nawet pojmowanego regulaminu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@QHiN: Przemyśl jeszcze raz ten argument, bo sam fakt, że się udzielam czasami w tym tagu mógłby u rozsądnie myślącej osoby wywołać taką refleksję, że może jednak taki argument jest błędny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym -- myślę, że to czy ubliżanie ludziom jest zgodne z regulaminem czy nie -- nie zależy od tego, czy byłem kiedyś w Grudziądzu, czy nie. ( ͡° ͜ʖ
dostał bana? Przecież ten człowiek pisał samą prawdę

@QHiN: to co na napisałeś nie świadczy najlepiej o tobie, CzysteButy pisał bardzo wulgarne i bardzo irracjonalne rzeczy, jak np. że miasto jest złe bo przepuścił panią w drzwiach i ona stanęła w rejestracji pierwsza, a on chciał być pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gość jest jakimś lamusem który obraża każdego a nigdy na rybackiej kwiatowej itp nie był bo sie boi a swoje żale wylewa tutaj..