Wpis z mikrobloga

Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mirkow zamiast #apple za 3700 wzięłam #dell z lepszymi parametrami za 3600 i dziś musiałam go oddać spowrotem () na szczęść profesjonalne podejście do klienta w #xkom i pieniądze mam już na koncie. Moje rozczarowanie Dellem jest ogromne. Nie polecam, matryca źle wpasowana w ramkę i prześwity na ekranie, do tego mimo całkiem niezłych parametrów lekko zamulal ()
Może ktoś z was może doradzić co warto kupić do 4k z ekranem 13-14 cali?
#gorzkiezale #laptopy #komputery
Pobierz girlinexile - Kupiłam wczoraj laptopa za ciężko zarobione pieniądze idąc za radami Mi...
źródło: comment_m4Io4vCOss46bdnmsxE74DGHeHwaEYDe.jpg
  • 92
@girl_in_exile: Kup Maka. Serio. Ja rozumiem, że da się wyrwać coś "lepszego" na Windowsie ale wiesz co? To nie ma znaczenia. Kto raz popracował na kompie od Apple ten raczej już nie wraca. Parametry faktycznie może mieć słabsze, ale jakie to ma znaczenia skoro OS działa jak rakieta.

Tylko upewnij się, że soft którego używasz na co dzień jest na ten OS żeby wtopy nie było.

A ten Dell zamulał bo
@Seeker: jak player.pl I feksbunio chodzi to biorę w ciemno ( ͜͡ʖ ͡€) a tak poza tym to takie standardowe programy jakiś Word czy excel. Raczej nic więcej nie potrzebuje teraz bo czasy szkoły dawno mam za sobą
@girl_in_exile: W przypadku Apple bodaj przez pierwszy rok od zakupu można dodatkowo dokupić pakiet AppleCare (https://www.apple.com/pl/support/products/) który rozszerza gwarancję. Warto pomyśleć.

Miałem takiego Aira jak pokazałaś - fajny sprzęt. Mały dysk (da się uzyskać dodatkową powierzchnie używają czytnika kart - google: macbook air JetDrive) ale dało się z tym żyć. Bateria trzymała 11-12h przy słuchaniu muzyki i pracy.

Będziesz zadowolona i musowo podziel się wrażeniami. Jak ktoś nie miał do
@Seeker: dzięki ʘʘ bardzo przydatna opinia jeśli go uzytkowales. Chyba już podjęłam decyzję co do zakupu bo wydaje mi się że taki sprzęt mi wystarczy. A czy podłączenie do niego telefonu na androidzie będzie problemem żeby dane jakieś zrzucić? Dysk zewnętrzny można do niego podłączyć bez problemu żeby zgrać dane?
@girl_in_exile: jaki model Della kupiłaś?
I poza tym po co masz wydawać "cięzko zarobione pieniadze", czyli prawie 4k na lapka, którego będziesz uzywać tylko do:

tymbardziej że ja chcę tylko oglądać sobie seriale i do przeglądania neta, ewentualnie jakieś tam kursy online angielskiego i mało wymagające gierki na fejsie


Kup sobie poleasingowego Della 12,5 cali za 1,5k lub Xiaomi Mi Air 12 lub cokolwiek innnego - masz spis w #pustulkowelaptopy