Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to otagowac więc daje #rzeszow
W sumie dramat. Chciały się spotkać z chlopakami. Wiadomo głupi wiek, ale nikomu krzywdy nikt zrobić nie chciał. Mogły spędzić czas z rodzina, ale wybrały spotkanie towarzyskie. Szkoda dziewczyn i chłopaków. Cała piątka straciła życie w taki sposób. Nie umiem sobie wyobrazić co czuli jak zdali sobie sprawę co się dzieje ;/
http://nczas.com/wiadomosci/polska/pilne-potwierdzona-informacja-z-wisloka-wylowiono-daewoo-tico-z-piecioma-cialami-to-poszukiwane-nastolatki-z-trynczy-i-ich-dwoch-towarzyszy/
desygnat - Nie wiem jak to otagowac więc daje #rzeszow
W sumie dramat. Chciały się sp...

źródło: comment_BqaOXX4hNpXx2VXyVbZ94lN18ff50hBn.jpg

Pobierz
  • 68
@xandra zapominasz o szoku. W dodatku samochód jeśli wjechali w wodę to w momencie nie zatapia się, a trwa to chwilkę. Wybić szybę jest trudno więc jedynie to odsunięcie coś by dało o ile działało w tym tico;/ a jak już zachlysneli się woda to było za późno na wszystko, stracili świadomość i tyle z walki. Coś mi się kojarzy, że nie tak dawno przez przypadek znaleziono samochód, a w środku kilka
@jedzczarnekoty zdemolować szybę jest ciężko, a odrkecic powinno się dać. Jedynie mogło być tak, że siedzieli w samochodzie bo zimno. Tico wpuszczało spaliny do wnętrza samochodu, zaczadzili się i stoczyli do wody już nieprzytomni. Ale nie wiem czy tak się da xd w garażu się da, ale na otwartej przestrzeni nie wiem