Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Moje miasto takie piękne XD
  #cotusieodjebalo #patologiazmiasta

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Jakiś czas temu byłam w Paryżu.
  Byłam z dwójką znajomych, z czego jeden koniecznie chciał wejść do sklepu z zegarkami w cenie od 100 000 euro wzwyż.
  W drzwiach ochroniarz, drzwi otwierane kluczem - miejsce dla wyjątkowo bogatych osób.
  Popukałam się w czoło - ja nie wchodzę, nie ma szans, nie wpuszczą mnie.
  Dałam się jednak przekonać - o dziwo, ochroniarz otworzył drzwi i nas wpuścił. Czułam się bardzo nieswojo czując na sobie wzrok sprzedawców - oni już wiedzieli... wiedzieli, że nas nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcąc dotknąć zegarek, chował się automatycznie pod stół - pierwszy raz widziałam takie cuda ;)
  Stało się jednak coś, co niesamowicie mnie zaskoczyło - jeden ze sprzedawców podszedł do nas i zaczął opowiadać o firmie, pokazywać najnowsze modele zegarków, tłumaczyć mechanizmy a nawet zaproponował nam szampana (nie skorzystaliśmy), poświęcił nam około 30 minut - sam jednak powiedział, że on wie że nic nie kupimy, ale może kiedyś w przyszłości staniemy przed dylematem, którą firmę wybrać i zdecydujemy się na firmę, dla której pracuje.
  Niby nic, ale taka postawa wobec klientów to w dzisiejszych czasach niespotykana sprawa.
  PS. myślałam że zegarki w takiej cenie mają dożywotnią gwarancje - okazało się że są tylko 3 lata gwarancji, a w niektórych wypadkach 2 lata...
  #niewiemjaktootagowac #truestory #marketing
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Mam piękne życie. Fajną pracę, dobrze mi idzie na studiach. Kontakt z rodziną nigdy nie był lepszy, niedługo będę ciocią. Świetnego chłopaka i ogólnie piękne mam życie i wygryw. A to wszystko dokładnie 12 lat po mojej pierwszej próbie samobójczej. Czy żałuję, że się nie udało? Absolutnie nie, ale dzisiaj zrobiłabym to lepiej, ale piękne jest to, że nie zamierzam dalej próbować. Pewnie nie uwierzycie, jednak ja też kiedyś wierzyłam, że nigdy nie będzie lepiej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #depresja #chwalesie #chad #logikarozowychpaskow #atencyjnyrozowypasek
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)