Wpis z mikrobloga

Gram właśnie ostatnie #wesele w tym roku. Jak policzyłem, pierwsze i ostatnie zagrane w 2017 dzieli 357 dni ( ͡ ͜ʖ ͡) Poleciała właśnie ludowa wiązanka i trzeba było zwolnić, żeby ludzie trochę odsapnęli. Wybór padł na Lornetkę...

##!$%@? jak ja was...


Z fartem wszyscy weselni usługodawcy (chociaż kojarzę was tutaj tylko dwóch - @Trawker @MrFruu )
sarmatawkapciach - Gram właśnie ostatnie #wesele w tym roku. Jak policzyłem, pierwsze...

źródło: comment_fNeegget0NYJBu4ux21kmOihPF21E7Uc.jpg

Pobierz
  • 7
@Trawker: chyba kwestia targetu - nie robię biesiad, nie zakładam peruk, gram mało disco polo - a tacy klienci chyba nie lubią filmów, wolą wydać więcej na foto.

I też mam zapchany kalendarz i muszę odmawiać lub sprzedawać terminy innym.
@sarmatawkapciach Oesu! Lornetka. XD Jeszcze rok temu graliśmy to, ale zrezygnowalismy, bo ludzie się słabo bawili. TYLKO SZARPANY! XD

Miło, że o mnie pamiętasz. Ja ostatnie wesele miesiąc temu, 14 stycznia kolejne i w sumie się cieszę. Nie mniej, miłej zabawy, i miłego pakowania - chyba, że masz z poprawinami, to nie zazdroszczę, bo przeciągnie się na Nowy Rok. :) Ja dzisiaj odrabiam stracone weekendy w wakacje i pije alkohol! :)

Dobrej
@MrFruu: Lornetka dobra na odpoczynek, u mnie się sprawdza. A Szarpanego za to jakoś nie mogę wkomponować nigdy i nie bangla. Po weselu pakuję się i jadę spać, jutro w końcu na imprezę po drugiej stronie. A w przyszłym aż dwa wesela jako gość (BOGACTWO).

Nie pij za dużo, bo wątroba odzwyczajona pewnie ( )