Gorące dyskusje ostatnie 12h

Historia lubi się powtarzać...
    #thebestofmirko #kurczak4sery

odpowiedzi (15)

Wczoraj. Spokojne popołudnie. Siedzę sobie z gówniakami lvl 1 i 10. Pukanie do drzwi - otwieram - jakiś koleś.
    - Dzień dobry. Na polecenie administracji instalujemy telewizję polsat w mieszkaniach. Na dole jest ogłoszenie.
    - Ja: WTF?
    Dla opisu sytuacji dodam, że blok 25 mieszkań w tym jakieś 20 ze staruszkami. Nieszczęśliwie dla kolesia pracowałem swego czasu w NC+ . Nasłuchałem się wiele historii o takich właśnie podpisanych umowach, że niby administracja kazała (a mieli osobne np z nami) i potem próbowaliśmy to odkręcać, bo nagle przychodziły im już dwa rachunki. Jak ktoś zareagował odpowiednio szybko to jeszcze dawało radę - jeśli nie z tego co wiem to kaplica.
    - No proszę pana ogłoszenie jest na drzwiach, montujemy Polsat WSZYSTKIM mieszkańcom.
    - Ja: No chyba cię pojebało.
    - Co pan powiedział?
    - Ja: Że cię pojebało - spierdalaj.
    Jebłem drzwiami i elo.
    Słyszę, puka do następnych. Myślę sobie, o ty chuju, zaraz Cię tu udupie. Młody akurat spał to temu starszemu zleciłem opiekę, ubrałem gacie i lecę na korytarz łazić za gościem i informować sąsiadów, że to jebane naciąganie XD po jednym piętrze zrezygnował (chociaż mi nic nie powiedział) i sobie poszedł. W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wróciłem do siebie. Wieczorem wychodzę, patrzę a ten chuj porozkładał wszędzie ulotki. Więc grzecznie pozbierałem i wyjebałem do śmietnika.

I nie narzekam na polsat, dobrze wiem, że tak samo mogłoby to być NC+ czy kto tam jeszcze.
    Zresztą pewnie większość z was to zna, ale starsi ludzie nie ogarniają a potem zostają w przysłowiowej dupie.
    W nienawiści do akwizytorów - tak zostałem wychowany.

#czujedobrzeczlowiek #heheszki #akwizycja #takbylo
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

pojdz do biedronki
    elegancko zrobione zakupy
    pakujesz policzone rzeczy
    to będzie 21zł 37gr
    uśmiechnij się pod nosem bo papież
    typ za tobą zaczyna płakać ze śmiechu

Wiem, że tu jesteś debilu, odezwij się xD
    #dziendobry #biedronka #2137

odpowiedzi (31)