Gorące dyskusje ostatnie 12h

Model S
    Model 3
    Model X
    Model Y

Good multi-billion dollar joke Elon
    #spacex #tesla

odpowiedzi (23)

Uwielbiam współczesną medycynę. Za mniej więcej tydzień przyjdzie na świat moja córka. Cała ciąża szła wzorowo, ale na koniec okazało się że owinęła się pępowiną i ułożyła tak, że jeszcze 80 lat temu poród skończyłby się tragicznie, a może nawet podwójną tragedią. A w dzisiejszych czasach? Wszystko wiadomo z wyprzedzeniem, dzięki czemu lekarze dozorują stan matki i dziecka, oraz podjęli próby obrotu. Niestety z uwagi na pępowinę nie udało się, więc żona po prostu została skierowana na cesarkę, a my w międzyczasie mamy dozorować serce małej za pomocą domowego KTG. Wszystko pod kontrolą, z praktycznie 99% pewnością że wszystko skończy się dobrze.

Ale przyjdzie pewnie zaraz jakiś przedstawiciel #antyszczepionkowcy i zacznie pieprzyć że współczesna medycyna to big pharma tylko i wyciąganie kasy kosztem zdrowia, później pewnie zjawi się jakaś #madka i zacznie coś bredzić że "tylko porody naturalne w domu, bo łapiduchy nic nie wiedzom!!!!11oneone".

Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. A ja w sumie mogę tylko w duchu dziękować inżynierom z programu Apollo, którzy opracowali USG na potrzeby badania konstrukcji statków kosmicznych.

#medycyna #ciaza #wychowamjakswoje
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (133)

• odpowiedzi (11)