Wpis z mikrobloga

@krakrak97: To samo co tutaj na mirko Stranger Things, Dark, Narcos, HOC, Jessica Jones no może bez Orange Is the New Black - ten mi nie przypadł do gustu. Może niech Watahę, Grę o Tron na Hbogo obejrzą?
@krakrak97: Zawsze możesz im pobrać kilka odcinków na próbę z internetu z jakiegoś catshare.
Oglądam też TWD, Sopranos, BB. Ale na przykład mój brat o rok młodszy nie ogląda żadnych seriali, tak że wiesz, często nie przekonasz nie przekonanych.
@dzieju41 Tylko tu chodzi też o wygodę i prostotę. Jak wrócą z pracy to nie ma szans że będą coś oglądać na komputerze a tym bardziej podłączać do telewizora. Ojciec się jeszcze da namówić do tv boxa, bo jak kupował telewizor to się zastanawiał czy dopłacić do Smart TV, ale sam mu odradziłem bo wiedziałem że nie będą korzystać ( jeszcze nie było netflixa w Polsce xd). Chodzi o to żeby mogli
@krakrak97: autostrada przez piekło, nocni reporterzy, ścigając ogień, chiefs table, i kilka innych o gotowaniu spoko jest dokumentów. Real detective, taki serial quasi dokument w stylu telewizyjnym w nie serialowym.
@dzihau Fantastyka odpada zupełnie. Wszystko co nie ma prawa wydarzyć się w rzeczywistości to dla nich bajeczka.
@scobos Też myślałem o Narcos. W sumie w dobrą stronę kombinujesz, coś bardziej z czasów młodości. Jakiś katastroficzny byłby spoko, zwłaszcza z samolotami.
@krakrak97: No to jeśli chodzi o wygodę to przecież możesz pobrany film na twoim laptopie wyświetlić na tv (plex https://www.dobreprogramy.pl/Plex-Media-Server,Program,Windows,34204.html) o ile telewizor jest smart, możesz też wykupić im na próbę pakiet HBO i dostaniesz w prezencie hbo go. Jeśli pytasz o netflix to i tak muszą mieć tv smart lub inną opcję oglądania (tvbox). Ja netflix i hbogo odtwarzam ze smartpohona na telewizorze (obsługa łatwa, prosta i przyjemna) zaś filmy