Wpis z mikrobloga

@tomesz: LB - Lukaku, IF Ghoulam, Alex Sandro; chyba, że on Ci nie lata w ogóle do przodu to może zostać bo w defensywie jest zajebisty.
ST - Higuain z kartą engine lub SIF Icardi.
@tomesz: jak napisał @helmutkoll: jest specyficzny. Zajebiście gra tyłem do bramki, dobrze się zastawia i jest silny. Łatwo w ten sposób zrobić jeden krok w bok i walnąć w bramkę. Znakomicie znajduje sobie pozycje do strzału. Mi bardzo dobrze się nim gra i w życiu nie zamieniłbym go na IF Immo czy Belottiego.

PS. SIF Icardi jest u mnie w drugim składzie.
@tomesz: Miałem Sif Icardiego i beznadzieja w 10 meczach raptem 2 bramy wbił. Sprzedałem go i kupiłem IF Immobile i jak dla mnie jest dużo lepszy, za Cuadrado daj Callejóna.
@tomesz w serie a nie ma dobrych napastników oprócz Mertensa, Dybaly i perisica jak na moje, higuain może ale if. Tak dograj team żeby mieć po zmianie ustawienia na ataku Mertensa I Perisica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomesz: Wg mnie SIF Icardi za Immobile i IF Allan za Matuidiego. W pierwszym przypadku zaczalem grac SIF Icardim bo mi wyleciał z paczki niewymiennej - z Hunterem wchodzi wszystko, a w drugim przypadku zastanawialem sie nad zamiana Matuidiego na Allana i EA rozwiązało moj problem, Allan wypadl mi z paczki. Potraktowalem to jako znak :D. Na ŚPD to rzexnik, chodzi idealnie, polecam.
@tomesz: No i gram jeszcze Perisicem Hallowen. Zaczynam na SPO, w pierwszej minucie zmieniam taktyke z 41212 na 4231 i tez siada na SPO ale z prawej strony. Lewe SPO Mertens, środek Hamsik. Ogólnie gralem chwile tez Bonaventurą IF, jest kozakiem tez. Ze swoimi Long Shotami wykręcił u mnie 20 bramek na 18 meczy - jednak sprzedalem go, chcialem miec kase na tego Perisica. Jak troszke zarobie to chyba wymienie hamsika