Wpis z mikrobloga

Hej misiaczki! Mam problem, gra od razu po odpaleniu sie #!$%@?, nic nie daje dodawanie jej do wyjątków zapory, antywirusa, przeinstalowanie też nic nie daje. Mam już dość bo powiem szczerze dość mocno mnie wciągnęło... Miał ktoś taki problem? Wiecie jak sobie z tym poradzić? Czasem wytrzyma minutę a czasem od razu zacina się w porcie, słychać tylko dźwięk. #wows #worldofwarships #mirkowows
  • 10
@mAnic_: mnie się #!$%@? średnio raz dziennie. Możesz jeszcze spróbować zmienić na komputerze ustawienia folderu z grą. Klikasz prawym na folder i w ustawieniach musisz zmienić (zrezygnować) z opcji "tylko do odczytu". Według wg może to pomóc. Do zmiany tej musisz mieć uprawnienia administratora. Jeżeli to nie pomorze, to nie wiem:)
@Slay72: crash wpadał wcześniej raz na jakiś czas i pomagało dodanie gry do wyjątków zapory lub aktualizacja sterowników. Natomiast od wczoraj dzieje się to co napisałem wyżej, chwile pograłem i nagle zaczęło się crashować od razu po odpaleniu... zaraz zmienię jeszcze to co napisałeś.
@mAnic_: no to niestety nie mogę pomóc:(
Można jeszcze spróbować zrobić zrzut z ekranu z listą błędów i przesłać do wg - odpowiadają w ciągu dwóch, trzech dni. Ale czy napiszą coś mądrego - nie wiem:(
@mAnic_: wiem, robi się czarny ekran. JA wciskam crt+alt+dlt i odpalam menagera. Choć go nie widać daje to opcję użycia klawisza windows i wtedy zmieniam pulpit. Na drugim pulpicie odpalam menagera i wszystko sprzątam:( A faktycznie jak napisał Fight problemem może być karta, ja używa GTX więc może stąd ten problem. Ale, jak pisałem u mnie jest to raz dziennie albo i rzadziej
@FightMaker: Z tym, że wszystko przez długi czas było Ok. Nagle się popsuło, karta faktycznie 1070gtx ale problemów nie było... @Slay72: nawet pulpitu zmienić się nie da, tylko taskkill mi pomaga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FightMaker: u mnie 960 na pokładzie i crashe odkąd gram (maj 2016) mogę policzyć na palcach jednej ręki. To, co u mnie było przyczyną to jakieś przedziwne ustawienia blokady rodzicielskiej na łączu, ale już ogarnięte. Nie aktualizuję zbyt często sterowników, bo i nie gram w nowości aktualnie, a system to Win7.
@mAnic_: czy mógłbyś powiązać moment rozpoczęcia występowania tego błędu z którąś z aktualizacji? Wejdź sobie w folder "logs" w